• امروز : چهارشنبه - ۲۸ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 17 - شوال - 1443
  • برابر با : Wednesday - 18 May - 2022

پیام تسلیت شهردار کرمانشاه در پی شهادت دکتر محمدرضا سمیعی

  • کد خبر : 10606
  • ۰۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۶
پیام تسلیت شهردار کرمانشاه در پی شهادت دکتر محمدرضا سمیعی

به گزارش پاتاق نیوز، شهردار کرمانشاه در پیامی شهادت پنجمین شهید سلامت در استان کرمانشاه را به جامعه پزشکی و شهروندان کرمانشاهی تسلیت گفت. به گزارش مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی شهرداری کرمانشاه شهردار کرمانشاه در پیامی شهادت پنجمین شهید سلامت در استان کرمانشاه را به جامعه پزشکی و شهروندان کرمانشاهی تسلیت گفت متن پیام به […]

به گزارش پاتاق نیوز، شهردار کرمانشاه در پیامی شهادت پنجمین شهید سلامت در استان کرمانشاه را به جامعه پزشکی و شهروندان کرمانشاهی تسلیت گفت.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی شهرداری کرمانشاه شهردار کرمانشاه در پیامی شهادت پنجمین شهید سلامت در استان کرمانشاه را به جامعه پزشکی و شهروندان کرمانشاهی تسلیت گفت

متن پیام به شرح ذیل است

بسم الله الرحمن الرحیم
انا للله و انا الیه راجعون

با کمال تاسف و تاثر از خبر درگذشت ناگوار برادر ارجمندم‌ جناب آقای دکتر محمد سمیعی، دکترای علوم آزمایشگاهی، موسس و مسئول فنی آزمایشگاه بوعلی و مسئول فنی آزمایشگاه مرکزی رفرانس کرمانشاه مطلع شدم.
بدون تردید فقدان آن شخصیت برجسته علمی و عروج آن استاد توانمند و مبرز، ضایعه‌ای بس بزرگ برای مردم شریف استان و مایه غم و اندوه برای همکاران و دانشجویانش در دانشگاه علوم پزشکی و مردم کرمانشاه است.
اینجانب به نمایندگی از خانواده بزرگ شهرداری کرمانشاه این ضایعه جانکاه را به هموطنان عزیز، علی الخصوص مردم شریف استان کرمانشاه تسلیت می گویم برای همکار عزیزم جناب آقای دکتر مرادی، رئیس محترم دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه و سایر بستگان آن فقید سعید آرزوی صبر و اجر بر این مصیبت را دارم.

دکتر سعید طلوعی
شهردار کرمانشاه

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=10606
  • 454 بازدید

برچسب ها