• امروز : دوشنبه - ۲ خرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 22 - شوال - 1443
  • برابر با : Monday - 23 May - 2022

پیام تقدیر و تشکر شورای ائتلاف از مردم کرمانشاه/ من بعد مطالبه‌گر مردم از نمایندگان هستیم

  • کد خبر : 11883
  • ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۶
پیام تقدیر و تشکر شورای ائتلاف از مردم کرمانشاه/ من بعد مطالبه‌گر مردم از نمایندگان هستیم

به گزارش پاتاق نیوز، شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان کرمانشاه طی پیامی با تقدیر و تشکر از مردم برای حضور در این دو انتخابات، خود را موظف و مکلف به مطالبه‌گری از نمایندگان منتخب شورای ائتلاف دانست.  پروردگار متعال را خاضعانه سپاس می‌گوئیم که توفیق داد علی‌رغم کارشکنی‌های فراوان، در جمع بدیع شورای ائتلاف متشکل […]

به گزارش پاتاق نیوز، شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان کرمانشاه طی پیامی با تقدیر و تشکر از مردم برای حضور در این دو انتخابات، خود را موظف و مکلف به مطالبه‌گری از نمایندگان منتخب شورای ائتلاف دانست.

 پروردگار متعال را خاضعانه سپاس می‌گوئیم که توفیق داد علی‌رغم کارشکنی‌های فراوان، در جمع بدیع شورای ائتلاف متشکل از احزاب و پیشکسوتان سیاسی و نیروهای جوان انقلابی که در فرایندهای انتخاباتی به شورا راه یافتند گامی در جهت انتخاب اصلح برداریم.

بیراه نیست اگر بگوئیم آنچه در حوزه انتخابیه کرمانشاه رقم خورد توانمندترین ترکیب نمایندگان در همه ادوار گذشته است که هر سه بزرگوار در لیست شورای ائتلاف کرمانشاه قرار داشتند و برای اولین‌بار هر سه نماینده از یک لیست رای آوردند که همین امر بار تکلیف را بر دوش آنان و اعضای شورای ائتلاف سنگین‌تر می‌سازد.

استان کرمانشاه این خاک زخمی از دشمنی دشمنان و کم‌توجهی دوستان، مجالی برای فرصت‌سوزی دوباره ندارد و اگر قرار باشد در شرایط کنونی و با این نمایندگان نیز، مسیر منفعل و کم‌ثمر گذشته ادامه یابد معلوم نیست مجال جبران دیگری فراهم شود.

اعضای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب کرمانشاه ضمن تبریک موفقیت دکتر ابراهیم عزیزی در دور دوم انتخابات، به نمایندگی از نیروهای انقلابی و آحاد مردم شریف استان خود را موظف و مکلف به مطالبه‌گری از نمایندگان محترم فعلی علی‌الخصوص نمایندگان منتخب شورای ائتلاف می‌داند و ان‌شاءالله با برگزاری جلسات هم‌اندیشی و مطالبه‌گری دوره‌ای، پیگیر عملکرد این عزیزان در حوزه‌های مختلف ملی و استانی و شهرستانی در زمینه‌های اقتصادی، عمرانی، فرهنگی و اجتماعی، با تمرکز بر بهبود وضعیت  جوانان و نخبگان است و گزارش عملکرد را از طریق رسانه‌ها در اختیار مردم شریف کرمانشاه خواهد گذاشت.

ان‌شاءالله نمایندگان منتخب بادقت و احساس مسئولیت علی‌‌الخصوص در بعد نظارتی مانع از انتصاب نیروهای ضعیف، راکد و بی‌انگیزه شدند که عامل اصلی عقب‌ماندگی استان در ادوار مختلف بوده‌اند.

در پایان از همه مردم شریف و عزیز کرمانشاه که در این دو انتخابات حضور یافته و وظیفه خود را نسبت به کرمانشاه ادا کردند تشکر می‌کنیم و توفیقات روز‌افزون کرمانشاه را از پروردگار متعال خواستاریم.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=11883
  • 184 بازدید

برچسب ها