موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار
  • شناسه : 11023
  • ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۲
  • 40 بازدید
پیام مشترک امام جمعه و استاندار کرمانشاه در پی درگذشت ماموستا «ملامحمد محمدی»

پیام مشترک امام جمعه و استاندار کرمانشاه در پی درگذشت ماموستا «ملامحمد محمدی»

به گزارش پاتاق نیوز ، نماینده ولی فقیه و استاندار کرمانشاه در پیامی مشترک درگذشت ماموستا ملامحمد محمدی، امام جمعه اهل سنت کرمانشاه و عالم ربانی، جلیل القدر و وارسته را تسلیت گفتند. آیت‌الله مصطفی علما امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان و هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه در پیامی مشترک درگذشت ماموستا ملامحمد محمدی امام […]

به گزارش پاتاق نیوز ، نماینده ولی فقیه و استاندار کرمانشاه در پیامی مشترک درگذشت ماموستا ملامحمد محمدی، امام جمعه اهل سنت کرمانشاه و عالم ربانی، جلیل القدر و وارسته را تسلیت گفتند.

آیت‌الله مصطفی علما امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان و هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه در پیامی مشترک درگذشت ماموستا ملامحمد محمدی امام جمعه اهل سنت کرمانشاه و عالم ربانی، جلیل‌القدر و وارسته را تسلیت گفتند.

در متن این پیام آمده است،

انا لله و انا الیه راجعون
با ابراز رضایت به درگاه خداوند متعال بدین وسیله در گذشت فقید سعید عالم مجاهد حاج ماموستا ملامحمد محمدی امام جمعه محترم اهل تسنن شهر کرمانشاه را به حضور بیت محترم آن مرحوم، علمای اعلام، جامعه محترم روحانیت اهل تسنن و مردیم شریف اهل تسنن  استان  کرمانشاه تسلیت عرض می‌کنیم.

بدون شک این عالم فرزانه از چهره‌ای شاخص ولایی اهل تسنن استان بود که عمر شریف خود را در راه معارف الهی و بسط و گسترش آموزه‌های قرآنی و همچنین حضوری طولانی در سنگر مقدس نماز عبادی سیاسی جمعه، صرف نمود، از درگاه خداوند متعال برای آن سعید سفر کرده علو درجات و برای بیت محترم ایشان صبر و سلامتی را مسئلت دارم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*