• امروز : پنج شنبه - ۷ بهمن - ۱۴۰۰
  • برابر با : 24 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Thursday - 27 January - 2022

پیروزی بعثت کرمانشاه مقابل پرسپولیس بندرگناوه

  • کد خبر : 4961
  • ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۷
پیروزی بعثت کرمانشاه مقابل پرسپولیس بندرگناوه

به گزارش پاتاق نیوز، تیم های بعثت و پرسپولیس عصر امروز (سه شنبه – ۳۰ بهمن) در ورزشگاه انقلاب کرمانشاه به مصاف یکدیگر رفتند و در پایان این تیم میزبان بود که توانست دست پر و با کسب سه امتیاز زمین مسابقه را ترک کند. تنها گل این دیدار در دقیقه ۴۰ توسط «وحید نجفی» […]

به گزارش پاتاق نیوز، تیم های بعثت و پرسپولیس عصر امروز (سه شنبه – ۳۰ بهمن) در ورزشگاه انقلاب کرمانشاه به مصاف یکدیگر رفتند و در پایان این تیم میزبان بود که توانست دست پر و با کسب سه امتیاز زمین مسابقه را ترک کند.
تنها گل این دیدار در دقیقه ۴۰ توسط «وحید نجفی» برای تیم بعثت به ثمر رسید تا نماینده فوبتال کرمانشاه صاحب سه امتیاز حساس شود.
هر ۲ تیم بعثت کرمانشاه و پرسپولیس بندر گناوه موقعیت های خوبی روی دروازه یکدیگر خلق کردند اما یا با بی دقتی مهاجمان خود و یا واکنش های دروازبان حریف نتوانستند از آن استفاده کنند.
بعثتی ها با پیروزی در این مسابقه که هجدهمین دیدار آن ها بود، ۲۶ امتیازی شده و با ۲ پله صعود در مکان ششم جدول رده بندی گروه دوم و در فاصله یک امتیازی تیم دوم قرار گرفت، تیم پرسپولیس گناوه نیز با همان ۲۲ امتیاز در رده نهم باقی ماند.
در این گروه تیم آرمان گهر سیرجان از ۱۹ مسابقه و ۳۴ امتیاز صدرنشین است و تیم های نیروی زمینی تهران و پاس همدان نیز هر کدام با ۱۸ مسابقه و ۱۷ امتیاز به ترتیب دوم و سوم هستند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=4961
  • 373 بازدید

برچسب ها