• امروز : یکشنبه - ۷ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 23 - ربيع ثاني - 1443
  • برابر با : Sunday - 28 November - 2021

پیشرفت ۳۵ درصدی طرح ملی “ابرار” در استان کرمانشاه

  • کد خبر : 10909
  • ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۸
پیشرفت ۳۵ درصدی طرح ملی “ابرار” در استان کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز،  طرح ملی «ابرار» به منظور تکمیل راه‌های روستایی، در استان کرمانشاه ۳۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد. مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان با بیان این مطلب گفت: طرح ملی «ابرار» در راستای تکمیل پروژه‌های نیمه‌کاره و راه‌های روستایی بالای ۲۰ خانوار فاقد آسفالت در کشور در حال انجام است که در […]

به گزارش پاتاق نیوز،  طرح ملی «ابرار» به منظور تکمیل راه‌های روستایی، در استان کرمانشاه ۳۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان با بیان این مطلب گفت: طرح ملی «ابرار» در راستای تکمیل پروژه‌های نیمه‌کاره و راه‌های روستایی بالای ۲۰ خانوار فاقد آسفالت در کشور در حال انجام است که در استان کرمانشاه نیز آسفالت ۳۵/۵ کیلومتر از راه‌های روستایی در دستور کار قرار گرفته است.

فریبرز کرمی افزود: در این زمینه هم اکنون عملیات اجرایی راه روستا‌های گل خیرک علیا (گیلانغرب)، مراد آباد (روانسر)، چشمه کبود سرخه وند (سنقر)، الیاسی محمود نادر (سرپل ذهاب) و دارتوت موالی (سرپل ذهاب) با پیشرفت فیزیکی ۴۵ درصد در حال انجام است.

وی همچنین از پیشرفت فیزیکی ۳۵ درصدی راه‌های روستایی ده باوکه (روانسر) و راه روستایی لشکرگاه -رمه رود (پاوه) خبر داد و گفت: راه‌های روستایی چشمه کره، عظمی آباد، قولدره و سردره قبادی شهرستان سنقر و کلیایی و روستای سید احمد شهرستان قصر شیرین نیز با پیشرفت فیزیکی ۱۰۰ درصد به اتمام رسیده است.

مدیرکل راهداری استان خاطرنشان کرد: راه‌های روستایی کنگربان علیا و قلیچ خانی کرمانشاه با پیشرفت فیزیکی ۳۰ درصد و راه روستایی گامره – قاپقوی-مله سرخ کرمانشاه هم با پیشرفت فیزیکی ۲۵ درصد در حال انجام است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=10909
  • 121 بازدید

برچسب ها