• امروز : شنبه - ۳ مهر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 18 - صفر - 1443
  • برابر با : Saturday - 25 September - 2021

پیشرفت ۴۷ درصدی پروژه آبشوران کرمانشاه

  • کد خبر : 6237
  • ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۰
پیشرفت ۴۷ درصدی پروژه آبشوران کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز، بهرام درویشی در خصوص پروژه آبشوران کرمانشاه گفت: در بهمن ماه سال ۹۱ ساماندهی پروژهآبشوران توسط وزارت نیرو به آب منطقه‌ای کرمانشاه واگذار شد و پس از واگذاری آبشوران، آب منطقه‌ای کرمانشاه نیز عملیات اجرایی این طرح را از همان سال ۹۱ آغاز کرد. وی افزود: بر اساس آنچه که در هدف اولیه تعیین شده […]

به گزارش پاتاق نیوز، بهرام درویشی در خصوص پروژه آبشوران کرمانشاه گفت: در بهمن ماه سال ۹۱ ساماندهی پروژهآبشوران توسط وزارت نیرو به آب منطقه‌ای کرمانشاه واگذار شد و پس از واگذاری آبشوران، آب منطقه‌ای کرمانشاه نیز عملیات اجرایی این طرح را از همان سال ۹۱ آغاز کرد.

وی افزود: بر اساس آنچه که در هدف اولیه تعیین شده است، قرار بود ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار طی سه سال به پروژهآبشوران داده شود.

مدیرعامل آب منطقه‌ای کرمانشاه زمان برآورد شده برای اجرای این پروژه در ابتدای کار را سه سال اعلام کرد و گفت: این موضوع مستلزم تخصیص ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار مذکور بود.

علی رغم گذشت ۷ سال از تغییر دستگاه اجرایی تنها ۹۳ میلیارد تومان اعتبار تخصیص یافته است

وی یادآور شد: قرار بود با اختصاص ۲۰۰ میلیارد تومان مذکور آبشوران ظرف سه سال جمع‌آوری شود، اما تاکنون تنها چیزی حدود ۹۳ میلیارد تومان از این اعتبار را تخصیص گرفته‌ایم.

درویشی با بیان اینکه حدود ۷ سال از تغییر دستگاه اجرایی برای ساماندهی آبشوران می‌گذرد، گفت: با تخصیص ۹۳ میلیارد تومان اعتبار مذکور پیشرفت فیزیکی حدود ۴۷ درصد دارد.

وی جمع آوری آبشوران را مستلزم تأمین اعتبارات مورد نیاز دانست و تاکید کرد: اگر اعتبار مورد نیاز تأمین شود، کارمان را با شدت و حدت بیشتری پیش می بریم.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=6237
  • 227 بازدید

برچسب ها