• امروز : پنج شنبه - ۹ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 1 - ذو الحجة - 1443
  • برابر با : Thursday - 30 June - 2022

پیشرفت ۸۶درصدی تقاطع امام حسین(ع)/ اجرای بیش از ۳۵۰هزارمترمربع آسفالت معابر

  • کد خبر : 4106
  • ۰۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۳
پیشرفت ۸۶درصدی تقاطع امام حسین(ع)/ اجرای بیش از ۳۵۰هزارمترمربع آسفالت معابر

به گزارش پاتاق نیوز، در این نشست خبری حامد لعل بخش با اشاره به پیشرفت ۵۲درصدی پروژه اصلاح تقاطع امام حسین(ع) اظهار داشت: در مدت ۶ماهه سرپرستی من به این پروژه سرعت بخشیده شد و الان به پیشرفت ۸۶درصدی پروژه رسیده ایم که امیدواریم در اسفندماه و قبل از سال جدید این پروژه افتتاح شود. وی […]

به گزارش پاتاق نیوز، در این نشست خبری حامد لعل بخش با اشاره به پیشرفت ۵۲درصدی پروژه اصلاح تقاطع امام حسین(ع) اظهار داشت: در مدت ۶ماهه سرپرستی من به این پروژه سرعت بخشیده شد و الان به پیشرفت ۸۶درصدی پروژه رسیده ایم که امیدواریم در اسفندماه و قبل از سال جدید این پروژه افتتاح شود.
وی در ادامه افزود: بیش از ۳۵۰ هزار متر مربع از معابر شهر کرمانشاه آسفالت شده که سعی شده این اقدام بیشتر در شهرک های حاشیه ای و مناطق محروم انجام پذیرد.
سرپرست شهرداری کرمانشاه ادامه داد: آسفالت سطخ وسیعی از مساحت شهرک پردیس به پایان رسیده و  اگر شرایط جوی مناسب بود، هم اکنون کار آسفالت این شهرک به پایان می رسید.


همچنین وی افزود: مساحت ۳۹ هزار متر مربع خیابان ها و معابر شهر کرمانشاه در مدت ۶ ماه سرپرستی ام لکه گیری آسفالت شده.
لعل بخش در ادامه با اشاره به پروژه قطار شهری گفت: با هماهنگی که با استاندار بعمل آمده تمرکز کار را روی اتمام فاز اول این پروژه گذاشته ایم.
وی در ادامه به آغاز عملیات اجرایی ایستگاه های قطار شهری اشاره کرد و افزود: در حال حاضر عملیات ساخت ایستگاه آزادی پروژه قطار شهری شروع شده است.
سرپرست شهرداری کرمانشاه از اختصاص اعتبار ۷۰۰ میلیارد تومانی در مدت سه سال به عنوان تعهد دولت در سفر رییس جمهوری به استان یاد کرد و افزود: این اعتبار ۵۰ درصد توسط دولت و ۵۰ درصد توسط شهرداری تامین می شود که تعهد امسال دولت ۱۲۰ میلیارد تومان است که در فاصله سه ماه به پایان سال مانده فقط ۳۰ میلیارد تومان آن محقق شده است.
حامد لعل بخش در ادامه گفت: در بحث پرداخت حقوق پرسنل تا حد زیادی به روز هستیم و در حال حاضر در بحث پرداخت حقوق نیروهای طرف قرارداد شرکت ها به یک یا دو ماه تاخیر که پرداختش جزء تعهد شرکت هاست  رسیده ایم.
سرپرست شهرداری کرمانشاه در جواب حواشی بوجود آمده در مورد مدیریت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری گفت: آقای عبدالمالکی نیروی خوب و متخصصی هستند که کارمند جهاد دانشگاهی بوده و به مدت دو سال مامور به خدمت در شهرداری کرمانشاه شد و ایشان هم مثل موارد مشابه با پایان گرفتن ماموریت کاریشان از این سمت کنار گذاشته شد.
وی در ادامه افزود:  اعتقاد من این است که خانواده شهرداری توانایی های تخصصی بسیاری دارد که باید از آن استفاده شود و نیاز نیست جهت کارهایی که متخصص اش هست نیرو از بیرون بیاوریم.
لعل بخش در جواب خبرنگاری که سعی داشت عزل و نصب های شهرداری را به دخالت شورا ربط دهد گفت: تا زمان تودیع و معارفه شهردار جدید بنده سرپرستی شهرداری را بر عهده دارم و بر اساس نیاز مجموعه شهرداری ممکن است انتصاب هایی داشته باشم و احدی از اعضای شورا در این انتصابات نقشی ندارد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=4106
  • 346 بازدید

برچسب ها