• امروز : سه شنبه - ۱۸ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 12 - محرم - 1444
  • برابر با : Tuesday - 9 August - 2022

پیشکسوتان دفاع مقدس کرمانشاه اعلام آمادگی کردند

  • کد خبر : 10038
  • ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۲
پیشکسوتان دفاع مقدس کرمانشاه اعلام آمادگی کردند

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس کرمانشاه طی نامه‌ای آمادگی پیشکسوتان دفاع مقدس استان را برای همکاری با ستاد پیشگیری از ویروس کرونا اعلام کرد. به نقل از دفاع پرس، با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و استان کرمانشاه و براساس ابلاغ رئیس سازمان پیشکسوتان کشور مبنی بر بکارگیری پیشکسوتان دوران […]

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس کرمانشاه طی نامه‌ای آمادگی پیشکسوتان دفاع مقدس استان را برای همکاری با ستاد پیشگیری از ویروس کرونا اعلام کرد.

به نقل از دفاع پرس، با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و استان کرمانشاه و براساس ابلاغ رئیس سازمان پیشکسوتان کشور مبنی بر بکارگیری پیشکسوتان دوران دفاع مقدس جهت کمک به اعضای ستاد پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در استان‌ها و استفاده از این عزیزان در این برهه زمانی، امور پیشکسوتان دفاع مقدس اداره‌کل حفظ آثار دفاع مقدس کرمانشاه همکاری این عزیزان را در مبارزه با ویروس کرونا در سطح استان ارسال کرد.
بر اساس این نامه مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کرمانشاه اعلام کرد: پیشکسوتان دفاع مقدس این استان آماده هر گونه اقدام و همکاری جهت کمک به مردم و ستاد پیشگیری از ویروس کرونا هستند و همچون دوران دفاع مقدس در صحنه حضور دارند.
در این نامه آمده است:
با احترام؛ سازمان پیشکسوتان جهاد و مقاومت در دفاع مقدس کشور با صدور بیانیه‌ای ضمن تقدیر و تشکر از مدافعان سلامت، برای کمک به مسئولان و فعالان این حوزه اعلام آمادگی نموده است لذا در راستای خدمت‌رسانی به ملت شریف استان کرمانشاه و در صورت نیاز، این اداره کل آمادگی معرفی پیشکسوتان عزیز داوطلب را جهت همکاری همه جانبه با ستاد پیشگیری ویروس کرونا اعلام می‌دارد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=10038
  • 214 بازدید

برچسب ها