• امروز : چهارشنبه - ۸ بهمن - ۱۳۹۹
  • برابر با : 14 - جماد ثاني - 1442
  • برابر با : Wednesday - 27 January - 2021

پیش‌بینی برای کاهش قیمت مرغ تا پایان تابستان نداریم

  • کد خبر : 10998
  • ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰
پیش‌بینی برای کاهش قیمت مرغ تا پایان تابستان نداریم

رئیس اتحادیه مرغ و ماهی کرمانشاه در گفت و گو با  پاتاق نیوز گفت: پیش‌بینی برای کاهش قیمت مرغ تا پایان فصل تابستان نداریم. غلامی رئیس اتحادیه مرغ و ماهی کرمانشاه  اظهار کرد: قیمت مصوب مرغ گرم در استان کرمانشاه در حال حاضر ۱۵ هزار و ۵۰۰ تومان است. وی افزود: هر ساله از اوایل تیر ماه […]

رئیس اتحادیه مرغ و ماهی کرمانشاه در گفت و گو با  پاتاق نیوز گفت: پیش‌بینی برای کاهش قیمت مرغ تا پایان فصل تابستان نداریم.

غلامی رئیس اتحادیه مرغ و ماهی کرمانشاه  اظهار کرد: قیمت مصوب مرغ گرم در استان کرمانشاه در حال حاضر ۱۵ هزار و ۵۰۰ تومان است.

وی افزود: هر ساله از اوایل تیر ماه امسال به‌دلیل افزایش دمای هوا و کاهش جوجه‌ریزی در مرغداری‌ها قیمت مرغ افزایش می‌یابد.

غلامی در ادامه با اشاره به توزیع مرغ منجمد برای کنترل قیمت، افزود: مرغ منجمد با قیمت هر کیلو ۱۳ هزار و ۵۰۰ تومان در فروشگاه‌های زنجیره‌ای و به‌صورت سیار در استان توزیع می‌شود.

وی با تاکید به اینکه تاکنون ۳۰۰ تن مرغ منجمد توزیع شده است و تا رسیدن به قیمت مصوب این روند ادامه خواهد داشت افزود: مردم کرمانشاه علاقه چندانی نسبت به مرغ منجمد ندارند و در صورت افزایش تقاضا آمادگی لازم برای افزایش توزیع در استان وجود دارد.

غلامی افزود: با توجه به علل بیان شده تا پایان فصل تابستان نسبت به پیش‌بینی کاهش قیمت مرغ نداریم.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=10998
  • 63 بازدید

برچسب ها

نوشته های مشابه