• امروز : دوشنبه - ۳ آبان - ۱۴۰۰
  • برابر با : 19 - ربيع أول - 1443
  • برابر با : Monday - 25 October - 2021
مجری برنامه ورزش زاگرس شبکه کرمانشاه:

پیگیر مطالبات به حق جامعه ورزشی کرمانشاه هستیم

  • کد خبر : 17813
  • ۲۱ تیر ۱۴۰۰ - ۹:۰۳
پیگیر مطالبات به حق جامعه ورزشی کرمانشاه هستیم
مجری برنامه ورزش زاگرس شبکه کرمانشاه با تاکید بر حمایت‌های مدیر کل صدا و سیما کرمانشاه در بحث ورزش گفت: پیگیر مطالبات به حق جامعه ورزشی کرمانشاه هستیم.

به گزارش پاتاق نیوز، امیر همایون دولتشاهی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: حمایت های مهندس امیری مدیر کل صدا و سیمای کرمانشاه در بحث ورزش ستودنی است.

وی با اشاره به نگاه ویژه مهندس امیری به عرصه ورزش به واسطه اینکه خود از پیشکسوتان ورزش کشتی به حساب می‌آیند و شناخت مناسبی از کم و کیف ورزش کرمانشاه دارند ،گفت: صدا و سیمای کرمانشاه همواره در تلاش است تا زمینه را برای انعکاس فعالیت‌های تمامی زحمت کشان و قهرمانان ورزش استان فراهم آورد.

مجری برنامه های ورزشی شبکه زاگرس تصریح کرد: در جلسات برگزار شده با جناب آقای توفیقی معاونت سیما و فرهاد شیری تهیه کننده برنامه تلاش کردیم در برنامه‌های ورزشی شبکه زاگرس با اعمال تغییرات محتوایی و فنی، کیفیت برنامه‌ها را بالا ببریم تا علاوه بر نقد و بررسی زوایای ورزش استان و انعکاس نظرات هم استانی‌های عزیز در خصوص ورزش ، زمینه مشارکت و انعکاس دیدگاهای مختلف علاقه مندان به ورزش و مخاطبین عزیز را در برنامه بوجود آوریم.

وی ادامه داد: استفاده بهینه از حضور کارشناسان امر و ارتباط موثر با فدراسیون های ورزشی جهت پیگیری مطالبات به حق جامعه ورزش کرمانشاه در برنامه یکی دیگر از مواردی است که در دستور کار برنامه سازان قرار گرفته است.

همایون دولتشاهی خاطرنشان کرد: در برنامه های ورزشی سعی خواهیم کرد فعالیت‌های ورزشکاران،مربیان، داوران و پیشکسوتان زحمت‌کش و پرتلاش کرمانشاه به نحو مطلوبی به سمع و نظر مخاطبین عزیز برسد و در راستای ارتقاء ورزش کرمانشاه از هیچ تلاشی کوتاهی نخواهیم کرد.

وی ادامه داد: تغییرات در راستای بهتر شدن کیفیت برنامه با حمایت مهندس امیری مدیر کل محترم صدا و سیما و همکاران حوزه معاونت تولید سیما قطعاً تاثیرات مثبتی در رشد و توسعه ورزش کرمانشاه خواهد داشت.

وی تاکید کرد: در کنار استفاده از کارشناسان خبره تعامل با ورزشی نویسان عزیز که در این عرصه قلم فرسایی میکنند نیز مد نظر تهیه کننده و کارگردان برنامه خواهد بود.

همایون دولتشاهی بیان داشت:واقعیت اینست که مفهوم ورزش را نباید به تحقق بخشیدن اهداف صرفا رقابتی محدود کرد،چرا که ورزش از نگاه اجتماعی و فرهنگی در کرمانشاه و بین مردم عزیز این دیار دارای مفهوم بسیار غنی و گسترده ای است و ورزش در تاریخ گرانسنگ استان کرمانشاه دارای یک بار فرهنگی و ارتباطی ارزشمند در غنی ساختن تعامل میان انسانها بوده است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=17813
  • 61 بازدید