• امروز : دوشنبه - ۲۶ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 15 - شوال - 1443
  • برابر با : Monday - 16 May - 2022
در مدت ده روز از اجرای ممنوعیت ها؛

چهار هزار و ۴۰۰ راننده متخلف اعمال قانون شدند

  • کد خبر : 14560
  • ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۱
چهار هزار و ۴۰۰ راننده متخلف اعمال قانون شدند
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گفت: در مدت ۱۰ روزی که از اعمال طرح ممنوعیت تردد خودرو‌های غیربومی و ساعات پایانی شب و ابتدایی بامداد می‌گذرد ۴ هزار و ۴۰۲ راننده متخلف اعمال قانون شدند.

به گزارش پاتاق نیوز، سرهنگ “فضل الله شیری” اظهار داشت: رانندگانی که اعمال قانون شدند اصرار بر ادامه تخلف داشتند و پلیس نیز چاره‌ای جز جریمه آن‌ها برای احقاق حقوق عامه مردم و سلامتی شهروندان نداشت.

وی افزود: رانندگانی که جریمه شدند دارندگان خودرو‌های شخصی غیر بومی بوده که به شهر‌های قرمز و نارنجی استان وارد و یا بین ساعت ۲۱ تا ۴ بامداد که ممنوع است تردد داشته اند.

سرهنگ شیری تصریح کرد: در این مدت همچنین ۶ هزار و ۶۱۴ دستگاه خودرو به مقصد خود عودت و ۷ هزار و ۸۱۷ راننده نیز توسط پلیس مورد راهنمایی و تذکر قرار گرفتند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه با بیان اینکه عده‌ای بمنظور فرار از اعمال قانون مبادرت به درآوردن پلاک یا مخدودش کردن ارقام آن می‌کنند، افزود: در همین راستا ۷۶۵ دستگاه وسیله نقلیه اعمال قانون و ۱۸۴ دستگاه نیز به پارکینگ منتقل شدند و به مدت ۱۴ روز توقیف خواهند بود.

وی در پایان از همکاری اکثر شهروندان با پلیس در راستای اجرای مطلوب طرح ممنوعیت تردد قدردانی و ابراز امیدواری کرد با همکاری مردم و مسوولان شاهد ریشه کن شدن بیمای کرونا باشیم.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=14560
  • 184 بازدید