• امروز : سه شنبه - ۳۱ فروردین - ۱۴۰۰
  • برابر با : 9 - رمضان - 1442
  • برابر با : Tuesday - 20 April - 2021

چوب حراج بر سر سیلوهای گندم

  • کد خبر : 5135
  • ۱۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۱
چوب حراج بر سر سیلوهای گندم

به گزارش پاتاق نیوز، صفری عضو مجمعنمایندگان استان کرمانشاه با بیان اینکه دوباره شاهد واگذاری سیلو‌های کرمانشاه و پتروشیمی بیستون با قیمت بسیار ناچیز هستیم، گفت: از وزیر اقتصاد تقاضا دارم از این اقدامات ممانعت کند. صفری با بیان اینکه با ضربه جبران‌ناپذیر واگذاری پالایشگاه نفت کرمانشاه با قیمت بسیار ناچیز اکنون دوباره شاهد واگذاری سیلو‌های شهرستان‌ها و پتروشیمی بیستون […]

به گزارش پاتاق نیوز، صفری عضو مجمعنمایندگان استان کرمانشاه با بیان اینکه دوباره شاهد واگذاری سیلو‌های کرمانشاه و پتروشیمی بیستون با قیمت بسیار ناچیز هستیم، گفت: از وزیر اقتصاد تقاضا دارم از این اقدامات ممانعت کند.
صفری با بیان اینکه با ضربه جبران‌ناپذیر واگذاری پالایشگاه نفت کرمانشاه با قیمت بسیار ناچیز اکنون دوباره شاهد واگذاری سیلو‌های شهرستان‌ها و پتروشیمی بیستون با قیمت بسیار ناچیز هستیم بیان کرد: از وزیر اقتصاد تقاضا دارم در اسرع وقت از واگذاری این سیلو‌ها و سایر موارد که مورد اعتراض شدید نماینده، ولی فقیه و استاندار و اقشار مختلف مردم شده ممانعت کند.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اکنون دولت در برابر مطالبات به حق مردم استان چه پاسخی دارد عنوان کرد: به فرموده مقام معظم رهبری جنگ تحمیلی از استان کرمانشاه آغاز شد و در این منطقه نیز به پایان رسید و مقاومت مردم کرمانشاه در برابر بیش از صد‌ها حمله هوایی و موشکی دشمن آن‌ها را مستحق توجه بیشتر مسئولان کرده است.

وی یکی دیگر از نگرانی‌های مردم استان کرمانشاه را اعلام مناطق جنگی از سوی ستاد کل نیرو‌های مسلح دانست و افزود: با توجه به مقاومت مردم انقلابی کرمانشاه و سایر شهرستان‌های استان در برابر حملات وحشیانه صدام و آوارگی این مردم و تحمل خسارت‌های مادی و معنوی جبران‌ناپذیر مناطقی از کرمانشاه از فهرست مناطق جنگی از قلم افتاده است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=5135
  • 284 بازدید

برچسب ها

مطالب مشابه