• امروز : جمعه - ۲۶ شهریور - ۱۴۰۰
  • برابر با : 10 - صفر - 1443
  • برابر با : Friday - 17 September - 2021

کارشکنی برخی مسئولان در مقابل واحدهای تولیدی

  • کد خبر : 8121
  • ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۳
کارشکنی برخی مسئولان در مقابل واحدهای تولیدی
رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه با اشاره به کارشکنی برخی از مسئولان در مقابل واحدهای تولیدی گفت: برخی از مسئولان خود ترمزی برای رونق تولید محسوب می‌شوند./ تسنیم

به گزارش پاتاق نیوز،جهانبخش شکری در نشست خبری که پیش از ظهر امروز در شهرک صنعتی بیستون برگزار شد با اشاره به اینکه برخی از مسئولان خود ترمزی برای رونق تولید هستند اظهار داشت: برخی از مسئولان با کارشکنی مشکلاتی را برای واحدهای تولیدی ایجاد می‌کنند.

رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه با بیان اینکه برخی از مسئولان واحدهای تولیدی و صنعتی را به تعطیلی می‌کشانند عنوان کرد: این مسئولان ادعا می‌کنند در راستای قانون عمل می‌کنند در حالی که کار آن‌ها علیه مردم و اشتغال است.

شکری با اشاره به اقدامات خانه صنعت در زمان وقوع زلزله گفت: خانه صنعت استان با جمع‌آوری کمک از خانه‌های صنعت سایر استان‌ها بیش از ۴۰۰ کانکس و ۱۵۰ کامیون لوازم مورد نیاز و مواد غذایی به منطقه ارسال کرد.

سیدقاسم جاسمی نماینده مردم کرمانشاه نیز در این نشست با بیان اینکه استان کرمانشاه در زمان انقلاب و دفاع مقدس حق بزرگی بر گردن نظام جمهوری اسلامی دارد اظهار داشت: استان کرمانشاه همیشه به دلیل موقعیت جغرافیایی و سیاسی بسیار مهم بوده و مردم این منطقه نیز در تمام دوران‌ها پیشتاز بوده‌اند.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در سفر به استان کرمانشاه در ۲۰ مهر سال ۹۰ مبنی بر اینکه جنگ از کرمانشاه آغاز شده و در کرمانشاه پایان یافت و این استان سینه ستبر ایران اسلامی است عنوان کرد: با توجه به اینکه این سخن از طرف نخستین شخصیت سیاسی و معنوی کشور بیان شده باید آن را در محافل مختلف مطرح کرد.

جاسمی با بیان اینکه سابقه تاریخی و تمدن استان کرمانشاه به هزاران سال قبل بازمی‌گردد گفت: همه باید حق پایمال شده این استان را با استفاده از قلم و گفتمان اصلی از دولت بگیریم.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=8121
  • 301 بازدید

برچسب ها