• امروز : یکشنبه - ۷ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 23 - ربيع ثاني - 1443
  • برابر با : Sunday - 28 November - 2021
سازمان تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه:

کارمند نفوذی عزل نشود، اقدام انقلابی خواهیم کرد

  • کد خبر : 15093
  • ۲۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۷
کارمند نفوذی عزل نشود، اقدام انقلابی خواهیم کرد
اداره کل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه، با صدور بیانیه‌ای شدیداللحن، نسبت به اتفاقات چند وقت اخیر کرمانشاه واکنش نشان داد و ضمن محکومیت عمل وقیحانه کارمند دانشگاه رازی، از تمامی مسئولان استان خواست که بدون اهمال به این مسائل رسیدگی کنند.

به گزارش پاتاق نیوز، چند روز پیش یکی از کارکنان دانشگاه رازی در استوری اینستاگرام خود، به شهید سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی توهین کرده و در پست دیگری، با تعریف و تمجید از روح الله زم معدوم، او را آقازاده‌ی مردمی لقب داد.

این هتاکی از سوی کارمند دانشگاه دولتی به سرعت با موجی از انتقادات و اعتراضات همراه شد و مسئولین استان نیز با حساسیت نسبت این موضوع ورود داشتند.

در همین خصوص، اداره کل تبلیغات اسلامی کرمانشاه با صدور بیانیه‌ای نسبت به این اقدام هتاکانه واکنش نشان داد.

مشروح این بیانیه به شرح ذیل است:

ان المنافقین فی الدرک الاسفل من النار و لن تجد لهم نصیرا  (نساء-۱۴۵)

امام خامنه‌ای مدظله العالی از شهادت سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی (رضوان الله تعالی علیه) بعنوان نقطه عطف ماندگار در تاریخ یادکردند و سردار دل‌ها نه فقط قهرمان ملت ایران بلکه جهان اسلام و مستضعفین و جهان بشریت تبدیل شده است و هرانسانی که در در انسان بودن و صاحبدل بودن خویش اطمینان می‌یابد دلش را در تسخیر سردار دلها و قلبش را سرریز محبت او می‌یابد (ان الذین آمنوا و عملو ا الصالحات سیجعل لهم الرحمن ودا مریم-۹۶)

از عرب و عجم و تازی تا ترک، کرد و عرب و بربر، از مسلمان، یهودی، ایزدی و ارمنی و … همه خود را مدیون یک شخص که تربیت شده و شاگرد مکتب خمینی (قدس سره شریف) می‌دانند که جهان را از شر گرگ‌ها و کفتارهای ریش بلندی بنام داعش نجات داد.

تروریست‌های که شاهکار قرن بیست و یکم ابلیس ابالسه شیطان بزرگ امریکای جنایتکار برای تغییر و نقشه جغرافیای سیاسی جهان بود.

حاج قاسم سلیمانی شاخص و معیار برای مرزبندی بین حق و باطل در مقطع کنونی تاریخ شده است و جریان حق و توحید به دلیل اخلاص و بصیرت او، جبهه باطل را در زمان حیات و شهادتش به تاکید نایب امام زمان (عجل الله تعالی فرجه شریف) به شکست کشانید.

تاجایی که در زمان حیات مبارکش اجازه تولد خاورمیانه جدید رایس که از تولد همراه با درد آن خبر می‌داد که عراق، سوریه، لبنان، فلسطین، یمن و… را نداد و بعد از شهادتش با برداشتن نقاب بزک شده تروریسم دولتی ابلیس ابالسه، شیطان بزرگ، امریکایی جنایتکار، تمام هویت لیبرال دموکراسی امریکایی را لجن مال و به فضاحت کشاند و بعداز آن مردم ایران، عراق و ممالک اسلامی و غیر اسلامی در شهادتش به برکت خون مطهرش و پیکر طاهر اربا اربا شده (قطعه قطعه شده) در تشییع‌های میلیونی و حماسه‌های خلق شده در بزرگداشتش دومینوی شکست‌ها را ادامه داد تاجایی که شاهد شور شعور جهان اسلام و ایران، اجازه زوزه و پاس کردن را از سگان خودباخته، غربزده و غربگرای داخلی را سلب کرده بود.

حال بعداز یکسال از شهادت سردار دل‌ها جریان نفاق به بهانه حمایت از سمبل لودگی و دریوزگی و نماد جریان نفاق رسانه‌ای بنام روح شیطان زم مفلوک معدوم به ساحت مقدس سردار دلها اهانت و با ادبیات شیطان بزرگ ترامپ احمق و بایدن نادان حاج قاسم سلیمانی (رضوان الله تعالی علیه) را تروریست می‌خواند تا ضمن ابراز وجود در مقابل جریان مومن و انقلابی، به اربابان امریکایی و اسرائیلی خویش پیام خوش رقصی بدهند و اوج عصبانیت، بغض و غیض (موتوا بغیظکم) را از اقدام بجا و درست دستگاه قضا در اعلام افساد فی الارض و اعدام مزدور رسانه‌ای حامی تروریست‌ها از منافقین آدمکش، جند الشیطان ریگی مفلوک، تا اسرائیل کودک کش را در انتقام از سردار دل‌ها و تروریست خواندن او جبران کند.

سازمان تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه بعنوان دستگاه متولی فرهنگ دینی ضمن محکومیت اهانت به ساحت مقدس شهید حاج قاسم سلیمانی (رضوان الله تعالی علیها) سردار دل‌ها، از هر طرفی و حلقومی، آن را اوج عصیانیت جبهه کفر و شرک و نفاق نه فقط از قاسم سلیمانی بلکه از مکتب سلیمانی می‌داند.

از این رو ضمن هوشیاری کامل و رصد تحرکات ضد فرهنگی جریان نفاق داخلی در هر دستگاه دولتی و غیر دولتی و… در استان کرمانشاه، همه این اقدامات را تکمیل پازل دشمن در رخنه فرهنگی و حرکت به سمت ولنگاری فرهنگی و اباحه گری تلقی کرده و به تبیین روشنگری که وظیفه ذاتی دستگاه متولی فرهنگ دینی است، اقدام نموده و از مسئولان دولتی قضای و تقنیینی متولی امر در استان می خواهیم اقدامات اطلاعاتی، امنیتی، قضائی، نظارتی و تقنیینی لازم را برای مقابله و مواجهه هوشمندانه و مسئولانه بکار گرفته و هرگونه اهمال (عقب نشینی و مسامحه) را سم مهلک در این عرصه خطیر دانسته که باعث جری‌تر جریانات ضد فرهنگی و پیشروی  و ادامه اهانت‌ها و بی حرمتی‌ها از ساحت مقدس سید و سالار شهیدان حسین بن علی علیه السلام و امکنه و تکایای عزاداران آن حضرت، ترویج فساد و ابتذال و عوض کردن جای شهید و جلاد می داند. (اتفاقی که متاسفانه در تاریخ کم نظیر و نمونه ندارد و حتی در قریب به ده کنونی توسط خواص بی بصیرت و بریده از ارزشها و آرمانها اتفاق افتاده است).

شهید حاج قاسم سلیمانی (رضوان الله تعالی علیه) امروز نماد و سمبل ارزش‌های ایرانی و اسلامی است و مکتب سلیمانی راه پیشروی جوانان انقلابی و نخبگان مومن است که نایب الامام امام خامنه ای (مدظله العالی) تعبیر سیلی سخت‌تر به دشمنان را غلبه نرم افزاری بر هیمنه پوچ استکبار دانستند که گسترش و تعمیق باورها و ارزشهای فرهنگی، دینی و انقلاب اسلامی است که نسل سلیمانی را تربیت می‌کند.

بار دیگر ضمن محکومیت اقدام موهون یک کارمند نفوذی در دانشگاه رازی اعلام می‌داریم که دانشگاه رازی جزء برترین دانشگاههای ایران و جنوب غرب آسیاست و محل جهاد مجاهدان علمی، فرهنگی، آموزشی همچون شمسی پورها ست که با اقدام نفاق گونه یک نفوذی نمی‌تواند میان اساتید و دانشجویان مومن و انقلابی و سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی و مکتب او جدایی و فاصله ایجاد کند و از طرف دیگر برای تروریست رسانه‌ای بنام روح شیطان زم کسب آبرو و وجهه کند و خود اساتید معظم و دانشجویان غیور جواب دندان شکنی را در عمل و گفتار به این منافق و کارگردانان پشت صحنه نفوذ فرهنگی در کرمانشاه خواهند داد.

در پایان ضمن هشدار به کارگردانان پشت صحنه و تمامی آمران و عاملان این اقدامات وقیح و هنجار شکنانه در استان کرمانشاه اعلام می‌کنیم جریان مومن و انقلابی از نسل سلیمانی با هوشیاری و تیز بینی در کمین آنان هستند و جواب این اقدامات را در آینده نزدیک خواهند داد چرا که سلیمانی و مکتب او، هویت و خط قرمز ماست و به هیچ عنوان مسامحه و اهمال، سهل انگاری و ساده انگاری را بر نخواهند تابید و تکلیف و اقدام انقلابی خود در را در آینده نزدیک در صورت  قصور مسئولان انجام خواهند داد. باذن الله تعالی 

سازمان تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=15093
  • 130 بازدید