• امروز : چهارشنبه - ۲۸ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 17 - شوال - 1443
  • برابر با : Wednesday - 18 May - 2022
در دانشگاه صنعتی کرمانشاه؛

کارگاه مجازی آنالیز برگزار شد

  • کد خبر : 14871
  • ۲۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۴
کارگاه مجازی آنالیز برگزار شد
مدیریت امور پژوهشی و‌ فناوری دانشگاه به مناسب هفته پژوهش و ‌فناوری سال ۱۳۹۹، کارگاه آموزشی با عنوان آشنایی با clarivate analytics در روز دوشنبه ۱۷ آذر ماه ۹۹ در بستر سامانه آموزش الکترونیکی دانشگاه به صورت مجازی برگزار نمود.

به گزارش پاتاق نیوز، مدیریت امور پژوهشی و‌فناوری دانشگاه به مناسب هفته پژوهش و‌فناوری سال ۱۳۹۹، کارگاه آموزشی با عنوان آشنایی با clarivate analytics در روز دوشنبه ۱۷ آذر ماه ۹۹ در بستر سامانه آموزش الکترونیکی دانشگاه به صورت مجازی برگزار کرد

بنابراین گزارش در این کارگاه یک روزه که رضا همتی از اساتید نخبه گروه مهندسی برق دانشگاه صنعتی کرمانشاه اجرای آنرا بر عهده داشت؛ بالغ بر ۲۵۰ نفر شرکت کننده از دانشگاه‌های سراسر کشور و همچنین اساتید ایرانی مقیم خارج از کشور حضور داشتند.

همتی در این کارگاه گفت: هدف مشترک بسیاری از پژوهشگران و دانشجویان در هر رشته و گرایش علمی نوشتن مقاله‌ای خوب و جامع و چاپ آن در بهترین مجلات معتبر دنیاست تا هم دستاورد‌های علمی خود را در معرض مطالعه عموم به ویژه متخصصان آن رشته قرار دهند و هم در جامعه علمی شناخته شوند.

او همچنین تصریح کرد: لازمه انجام این کار، مطالعه وسیع و دقیق پژوهش‌ها و مقالات تخصصی و باکیفیت در حوزه تخصصی شان و گردآوری اطلاعات کامل و تجربیات سایر محققان است تا بر سرعت عمل و دقت آن‌ها افزوده شود.این استاد دانشگاه در ادامه ضمن معرفی اجمالی clarivate analytics به تشریح و معرفی و نحوه جستجو در
(Web Of Science) (Journal Citation Reports) (Essential Science) Indicators) و همچنین معرفی گزارش‌ها و آنالیز‌های (InCites )پرداخت.
گفتنی است؛ برگزاری این کارگاه با استقبال بسیاری از سراسر کشور همراه بود به طوری که اکثر شرکت کنندگان خواستار تکرار و‌تداوم آن بودند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=14871
  • 182 بازدید