• امروز : چهارشنبه - ۵ آبان - ۱۴۰۰
  • برابر با : 21 - ربيع أول - 1443
  • برابر با : Wednesday - 27 October - 2021
معاون استاندار کرمانشاه:

کارگران سربازان جبهه جنگ اقتصادی هستند

  • کد خبر : 17358
  • ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۴
کارگران سربازان جبهه جنگ اقتصادی هستند
صحنه - سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه در بازدید از کارخانه ایران خودرو صحنه با اشاره به نقش مهم کارگران در رسیدن به جهش تولید، گفت: کارگران سربازان پرتلاش و فداکار جبهه جنگ اقتصادی هستند.

به گزارش پاتاق نیوز، بهزاد باباخانی روز یکشنبه به مناسبت هفته کار و کارگر در بازدید از کارخانه ایران خودرو صحنه با تبریک و گرامیداشت این روز، افزود: بخش تولید در شرایط تحریم‌های ظالمانه و بحران کرونا با همت مضاعف کارگران دلسوز و زحمتکش سرپا است.

وی همچنین کارگران را بازوان توانمند اقتصاد کشور نامید و گفت: توجه مقام معظم رهبری به تولید، نشان از اهمیت تلاش مضاعف برای خنثی کردن توطئه‌های دشمنان دارد.

او تصریح کرد: کارگران همواره در راستای خنثی کردن توطئه های دشمن در جنگ اقتصادی و تحقق منویات مقام معظم رهبری در راستای تولید به صورت جهادی نقش آفرینی کرده اند.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمانشاه با بیان اینکه کارگران برای رونق و جهش تولید از خودگذشتگی و ایثار کردند، گفت: نمونه بارز این تلاش و پشتکار غلبه شرکت ایران خودرو بر شرایط سخت و جهش ۶۵ درصدی تولید در سال ۹۹ بود که گامی مهم در توسعه این شرکت است.

وی اظهار داشت: این شرکت با برنامه ریزی مناسب، جهش واقعی را به منصه ظهور رساند و توانست با افزودن بر تعداد پرسنل، میزان تولید خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهد و حتی صادرات کند.

باباخانی روند فعالیت شرکت ایران خودرو را مصداق تحقق واقعی جهش تولید و تلاش برای تحقق شعار سال دانست و از فعالان در این شرکت تقدیر کرد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=17358
  • 79 بازدید