• امروز : یکشنبه - ۲۵ مهر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 11 - ربيع أول - 1443
  • برابر با : Sunday - 17 October - 2021
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه:

کاندیدای اصلح در خدمت مردم و انقلاب است/ حضور مردم پای صندوق‌های رأی دشمن را ناامید می‌کند

  • کد خبر : 17644
  • ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۳
کاندیدای اصلح در خدمت مردم و انقلاب است/ حضور مردم پای صندوق‌های رأی دشمن را ناامید می‌کند
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: رئیس جمهور اصلح کسی است که در خدمت مردم، اهداف بلند انقلاب اسلامی را به پیش ببرد.

به گزارش پاتاق نیوز، آیت‌الله مصطفی علما امروز در دیدار گروهی از فعالان انتخاباتی ستاد حجت‌الاسلام رئیسی در کرمانشاه، بر اهمیت خدمت به مردم به عنوان اصل فراموش ناشدنی انقلاب اسلامی تأکید کرد.

وی گفت: امیدوارم همه ما خادم اسلام و خادم مردم باشیم، زیرا اگر خودمان را خادم بدانیم خیلی از مسائل برای ما حل می‌شود.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه افزود: از اول انقلاب تاکنون دنیای استکبار با ما مخالفت می‌کند، زیرا آن‌ها با اسلام مخالف هستند و همانگونه که شنیده‌اید امام از سال ۴۲ تا وصیت‌نامه فقط کلمه اسلام را بیان داشت، زیرا هرچه داریم از اسلام است، و بدون اسلام همه ما، هیچ نیستیم، هر اندازه دنیای اسلام حول محور اسلام جمع شود موفقیت و برآیند آن بهروزی و پیروزی است.

وی با دعوت از آحاد مردم برای حضور چشمگیر در پای صندوق‌های اخذ رأی، تأکید کرد:  هر چند سفره مردم کوچک شده و گرانی، بیکاری برای بسیاری از خانواده‌ها مشکل‌ساز شده است، اما به‌رغم همه این‌ها، وظیفه همه ما این است که حضور حداکثری را تبلیغ کرده تا در ۲۸ خرداد حماسه‌ای ماندگار را خلق کنیم.

علما با اشاره به اصل اسلام و اهمیت آن در گفتمان امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری، تصریح کرد: امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری با تکیه به اسلام و قدرت آن در مقابل تمام دنیای استکبار ایستاده‌اند و حقیقت جمع ما به یک مطلب برمی‌گردد و آن اسلام است و جمع‌آوری مردم و امید و نشاط بین آحاد جامعه است زیرا وقتی بیگانگان حضور با شکوه مردم را پای صندوق‌های رأی ببینند ناامید می‌شوند، باید مبلغ کلمه توحید و حق باشیم.

وی در خصوص فرد اصلح، گفت: اصلح یعنی فردی که مورد توجه تاکیدات امام راحل و مقام معظم رهبری است و در خدمت مردم، اهداف بلند انقلاب اسلامی را به پیش ببرد. اکنون می‌بینیم، تمام دنیا چشمشان به ایران است، برای این که ما کشوری مستقل و آزاد هستیم و دنیا دنبال الگوی موفق است.

امام جمعه کرمانشاه پیرامون اهمیت  ثروت کشور، افزود: ما یک کشور ثروتمندی هستیم و از حیث منابع و ذخایر در دنیا کم‌نظیر هستیم، مردم امیدوار هستند رئیس جمهور بعدی آستین همت را بالا بزند و مشکلات را حل کند.

وی در خصوص اهمیت حضور مردم در صحنه، خاطرنشان کرد: هر کدام از مردم باید یک ستاد باشند و شور انتخاباتی را بوجود بیاورند، این امانت بزرگ را امام به دست ما داده و ما هم باید به دیگران بسپاریم، زیرا امام راحل(ره) تمام مواهب دنیایی را کنار گذاشت و به دنبال کلمه اسلام بود، الان همه استکبار بسیج شده تا نگذارد انقلاب اسلامی به سر منزل مقصود برسد.

علما با اشاره به سخنان اخیر مقام معظم رهبری، گفت: ببینیم مقام معظم رهبری از ما چه می‌خواهد و چگونه تأکید می‌فرمایند که همه آحاد مردم تنور انتخابات را گرم کنند و همه سلایق سیاسی برای ناامید کردن دشمنان پای صندوق‌های اخذ رأی حضور پیدا کنند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=17644
  • 78 بازدید