• امروز : دوشنبه - ۱۱ مرداد - ۱۴۰۰
  • برابر با : 24 - ذو الحجة - 1442
  • برابر با : Monday - 2 August - 2021

کانکس‌های اضافی درشهر‌های زلزله زده جمع آوری می‌شوند

  • کد خبر : 4215
  • ۱۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۸
کانکس‌های اضافی درشهر‌های زلزله زده جمع آوری می‌شوند

به گزارش پاتاق نیوز، هوشنگ بازوند در نشست ستاد بازسازی مناطق زلزله زده اظهار داشت: بیش از ۶ هزار و ۵۰۰ کانکس در سرپل ذهاب مستقر است که طبق برآورده‌های به عمل آمده حدود ۳ هزار و ۹۰۰ کانکس اضافی است. وی افزود: خانه‌های تعمیری بسیاری از افراد زلزله زده در شهر سرپل ذهاب آماده […]

به گزارش پاتاق نیوز، هوشنگ بازوند در نشست ستاد بازسازی مناطق زلزله زده اظهار داشت: بیش از ۶ هزار و ۵۰۰ کانکس در سرپل ذهاب مستقر است که طبق برآورده‌های به عمل آمده حدود ۳ هزار و ۹۰۰ کانکس اضافی است.
وی افزود: خانه‌های تعمیری بسیاری از افراد زلزله زده در شهر سرپل ذهاب آماده بهره برداری است و باید طی برنامه ریزی مناسب زمینه بازگشت آن‌ها را فراهم کنیم.
استاندار کرمانشاه خاطرنشان کرد: به دلیل رایگان بودن خدمات آب و برق در این کانکس ها، افراد چندان راضی به خالی کردن آن‌ها نیستند.
بازوند تصریح کرد: اغلب این کانکس‌های اضافی در پارک‌ها مستقر هستند که فضای عمومی و تفریحی محسوب می‌شود و باید هر چه زودتر تخلیه شده در اختیار خانواده‌ها قرار گیرد.
وی گفت: مدیر بنیاد مسکن استان مرکزی عنوان کرده که عملیات بازسازی ۳۲ روستای زلزله زده در سرپل ذهاب ۹۷ درصد پیشرفت داشته که یک موفقیت خوب محسوب می‌شود.
استاندار کرمانشاه اظهار داشت: در فضای مجازی ادعا‌های مختلف و بعضا بی اساسی در مورد کمبود برخی امکانات در مناطق زلزله زده صورت می‌گیرد که مجموعه‌های مربوطه باید در فضای مجازی فعال باشند و خیلی سریع به شبهات پاسخ دهند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=4215
  • 253 بازدید

برچسب ها