• امروز : پنج شنبه - ۲ بهمن - ۱۳۹۹
  • برابر با : 8 - جماد ثاني - 1442
  • برابر با : Thursday - 21 January - 2021

کانکس‌های مناطق زلزله‌زده کرمانشاه جمع‌آوری می‌شود

  • کد خبر : 5979
  • ۲۸ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۸
کانکس‌های مناطق زلزله‌زده کرمانشاه جمع‌آوری می‌شود

به گزارش پاتاق نیوز، به نقل از روابط عمومی استانداری کرمانشاه، جلیل بالایی اظهار داشت: با همکاری مردم کانکس تمام خسارت دیدگان زلزله که واحد نوسازی شده آنها به بهره برداری رسیده جمع آوری می‌شود. وی افزود: به منظور ساماندهی محیط، معبر و منظر شهری و فضای محیطی، به مرور و متناسب با تکمیل و آمده سازی واحدهای […]

به گزارش پاتاق نیوز، به نقل از روابط عمومی استانداری کرمانشاه، جلیل بالایی اظهار داشت: با همکاری مردم کانکس تمام خسارت دیدگان زلزله که واحد نوسازی شده آنها به بهره برداری رسیده جمع آوری می‌شود.

وی افزود: به منظور ساماندهی محیط، معبر و منظر شهری و فضای محیطی، به مرور و متناسب با تکمیل و آمده سازی واحدهای مسکونی خسارت دیده، کانکس‌ها جمع آوری می‌شود.

مدیرکل مدیریت بحران استان کرمانشاه عنوان کرد: این اقدام در راستای عادی سازی محیط شهری از آثار زلزله ابتدا برای تمام واحدهای تعمیری که تسهیلات خود را دریافت و حسب اعلام بنیاد مسکن استان واحد مسکونی آنها تکمیل و به بهره برداری رسیده است اجرایی می‌شود.

وی عنوان کرد: این روند متناسب با تکمیل و بهره برداری سایر واحدهای آسیب دیده تا زمان جمع آوری کلیه کانکس‌ها ادامه پیدا خواهد کرد.

بالایی ابراز امیدواری کرد با مشارکت و همراهی مردم امکان بازسازی معابر عمومی فضای سبز و پارک‌های محلی پس از جمع اوری کانکس‌ها به سرعت فراهم شود.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=5979
  • 177 بازدید

برچسب ها

نوشته های مشابه