• امروز : چهارشنبه - ۱۷ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 4 - جماد أول - 1443
  • برابر با : Wednesday - 8 December - 2021

کاهش ۲۱۳ روزه مدت زمان صدور مجوز و استعلام برای سرمایه گذاران در کرمانشاه

  • کد خبر : 8376
  • ۰۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۷
کاهش ۲۱۳ روزه مدت زمان صدور مجوز و استعلام برای سرمایه گذاران در کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه گفت: با راه اندازی و بهره برداری از سامانۀ الکترونیک «پنجرۀ واحد سرمایه گذاری کرمانشاه» فرآیندهای صدور مجوز و دریافت استعلام های مربوط به سرمایه گذاران در استان از ۲۶۲ روز به حداکثر ۴۹ روز رسیده و با پایش و بررسی های مداوم بنا داریم […]

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه گفت: با راه اندازی و بهره برداری از سامانۀ الکترونیک «پنجرۀ واحد سرمایه گذاری کرمانشاه» فرآیندهای صدور مجوز و دریافت استعلام های مربوط به سرمایه گذاران در استان از ۲۶۲ روز به حداکثر ۴۹ روز رسیده و با پایش و بررسی های مداوم بنا داریم سالی ۲ روز از این زمان را کاهش دهیم.

علی محمدی افزود: هرچه قدر بروکراسی اداری کوتاه تر باشد رضایت در سرمایه گذاری بیشتر است و بعد از ماهها پایش فرایندها، آموزش دستگاهها، برگزاری همایش ها و خریداری سرور  امروز این سامانه قابل بهره برداری است.

وی اضافه کرد: سرمایه گذار مدارک خود را در این سامانه بارگذاری می کند و حداکثر بعد از ۴۹ روز تمام مجوزها و استعلام های مورد نیاز از ادارات و ارگانهای مربوطه اخذ می شود و با ارسال پیام کوتاه، روند پیگیری پروژه را به اطلاع سرمایه گذار می رسانیم.

محمدی گفت: در مرحلۀ اول ۲۰ دستگاه اصلی در مرکز استان را که حدود ۹۰ درصد کارها را انجام می دهند، درگیر این سامانه کردیم و در مرحلۀ دوم شهرستانهای استان را هم اضافه خواهیم کرد.

در این جلسه که مدیران ارشد سازمانها و ارگانهای استان حضور داشتند، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمانشاه، فرآیند صدور مجوز برای سرمایه گذار را بسیار پیچیده دانست و گفت: این فرآیند چندین ماه موجب سردرگمی و معطلی سرمایه گذار می شود و ما با کار مطالعاتی خوب و برگزاری ۱۰ جلسۀ کاری به زمان معقولی برای انجام فرآیندها رسیدیم.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=8376
  • 230 بازدید

برچسب ها