• امروز : دوشنبه - ۲ خرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 22 - شوال - 1443
  • برابر با : Monday - 23 May - 2022
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کرمانشاه خبرداد:

کاهش ۳۰ درصدی ترددها در کرمانشاه/ ۲۲۱ دستگاه خودروی متخلف اعمال قانون شدند

  • کد خبر : 14268
  • ۰۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۷
کاهش ۳۰ درصدی ترددها در کرمانشاه/ ۲۲۱ دستگاه خودروی متخلف اعمال قانون شدند
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کرمانشاه، از اعمال قانون ۲۲۱ دستگاه خودروی متخلف در سطح شهرهای استان طی سه روزی که از اعمال طرح ممنوعیت تردد شبانه می‌گذرد، خبر داد.

به گزارش پاتاق نیوز، سرهنگ فضل‌الله شیری از اعمال قانون ۲۲۱ دستگاه خودروی متخلف در سطح شهرهای استان طی سه روزی که از اعمال طرح ممنوعیت تردد شبانه می‌گذرد، خبر داد.

وی اظهار داشت: مجموع خودروهای اعمال قانون شده ۵۳ دستگاه اقدام به برداشتن پلاک و یا مخدوش کردن آن کرده بودند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کرمانشاه ادامه داد: ۱۶۸ مورد نیز مربوط به خودروهایی می‌شود که با وجود تذکرات ارایه شده توسط پلیس اصرار به تردد در ساعات ممنوعه ( ۲۱ شب تا چهار بامداد) داشتند.

وی افزود: طی ۷۲ ساعت اخیر همچنین ۲۱ دستگاه وسیله نقلیه که اقدام به باز کردن پلاک یا مخدوش کردن آن کرده بودند نیز توقیف و روانه پارکینگ شدند.

شیری یادآور شد: از ابتدای اجرای طرح محدودیت تردد شبانه، صاحبان ۳ هزار و ۲۶۳ دستگاه خودرو نیز مورد تذکر لسانی قرار گرفته‌اند.

وی همچنین از تداوم برخورد قاطعانه با خودروهای متختلف خبر داد و گفت: این برخورد با آن دسته از رانندگانی که برای فرار از اعمال قانون مبادرت به درآوردن پلاک، گل مالی و یا مخدوش کردن آن می کنند، شدیدتر خواهد بود.

شیری در پایان با اشاره به کاهش ۲۰ تا ۳۰ درصدی میزان ترددها در طول روز، همکاری مردم با پلیس در خصوص ترددهای شبانه را نیز مناسب توصیف و از آن‌ها قدردانی کرد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=14268
  • 603 بازدید