• امروز : دوشنبه - ۸ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 24 - ربيع ثاني - 1443
  • برابر با : Monday - 29 November - 2021

کرمانشاهیان در عید سعید قربان ۱۲میلیارد تومان نذورات به نیازمندان اهدا کردند

  • کد خبر : 10939
  • ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۱
کرمانشاهیان در عید سعید قربان ۱۲میلیارد تومان نذورات به نیازمندان اهدا کردند

به گزارش پاتاق نیوز، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه براساس آمار تکمیلی؛ میزان نذورات کرمانشاهیان در عید سعید قربان امسال ۱۲ میلیارد و ۸۸ میلیون تومان بوده است، گفت: از این میزان نذورات ۱۱ میلیارد و ۸۴۸ میلیون تومان به صورت قربانی و باقی […]

به گزارش پاتاق نیوز، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه براساس آمار تکمیلی؛ میزان نذورات کرمانشاهیان در عید سعید قربان امسال ۱۲ میلیارد و ۸۸ میلیون تومان بوده است، گفت: از این میزان نذورات ۱۱ میلیارد و ۸۴۸ میلیون تومان به صورت قربانی و باقی به صورت نقدی اهدا شده است.

محسن رخصی، مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه درگاه های پرداخت الکترونیکی این نهاد تا چند روز بعد از عید سعید قربان فعال بوده اند، گفت: در این عید سعید دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری و چهار درگاه الکترونیک نذورات مردمی را جمع آوری کرده اند.

رخصی با بیان اینکه کرمانشاهیان در عید سعید قربان امسال بیش از ۱۲ میلیارد و ۸۸ میلیون تومان نذورات به نیازمندان اهدا کرده اند ، عنوان کرد: از این میزان ۱۱ میلیارد و ۸۴۸ میلیون تومان به صورت قربانی و گوشت گرم و باقی به صورت نقدی اهدا شده است.

وی عنوان کرد: تمامی نذورات غیرنقدی خیران نیک اندیش نیز به گوشت گرم و قربانی تبدیل شده و به دست نیازمندان واقعی رسیده است.

مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه عنوان کرد: میزان نذورات خیران کرمانشاهی در عید سعید قربان سال ۹۸ نیز شش میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان بوده است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=10939
  • 121 بازدید

برچسب ها