• امروز : دوشنبه - ۱۷ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 11 - محرم - 1444
  • برابر با : Monday - 8 August - 2022

کرمانشاهی‌ها نسبت به سال قبل ۳۹۰ درصد بیشتر وارد بازار بورس شدند

  • کد خبر : 10534
  • ۳۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۷
کرمانشاهی‌ها نسبت به سال قبل ۳۹۰ درصد بیشتر وارد بازار بورس شدند

به گزارش پاتاق نیوز،  سرپرست بورس منطقه‌ای کرمانشاه گفت: ورود مردم کرمانشاه به بازار بورس در سه ماه ابتدای امسال نسبت به سال گذشته ۳۹۰ درصد افزایش یافته است. اعظم فرجی با اشاره به افزایش سه درصدی ارزش سهام در امروز اظهار داشت: ارزش سهام امروز به یک میلیون و ۹۰۰ هزار واحد افزایش یافت. وی […]

به گزارش پاتاق نیوز،  سرپرست بورس منطقه‌ای کرمانشاه گفت: ورود مردم کرمانشاه به بازار بورس در سه ماه ابتدای امسال نسبت به سال گذشته ۳۹۰ درصد افزایش یافته است.

اعظم فرجی با اشاره به افزایش سه درصدی ارزش سهام در امروز اظهار داشت: ارزش سهام امروز به یک میلیون و ۹۰۰ هزار واحد افزایش یافت.

وی عنوان کرد: ارزش داد و ستاد سهام در بورس منطقه‌ای کرمانشاه در سه ماه ابتدای امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۲۲ درصد افزایش یافته است.

فرجی گفت: تعداد افرادی که در سال گذشته در بورس ثبت‌نام کرده‌اند ۷۰ هزار نفر بوده که در سه ماه ابتدای امسال به ۳۵۰ هزار نفر رسیده که رشد ۳۹۰ درصدی و استقبال مردم از بورس را نشان می‌دهد.

وی با اشاره به وضعیت سهام عدالت در استان بیان کرد: ۷۵ درصد از جمعیت استان مشمول سهام عدالت شدند که ۵۳ درصد معادل ۷۶۰ هزار نفر روش مستقیم را برای مدیریت سهام خود انتخاب کرده‌اند.

فرجی با اشاره به اینکه سبد سهام عدالت شامل ۳۶ شرکت بورسی و فرابورسی و ۱۳ شرکت غیربورسی است گفت: ارزش سهام عدالت نسبت به سال ۸۵ حدود ۳۰ برابر افزایش یافته است به طوری که سهام یک میلیون تومانی اکنون ۳۰ میلیون تومان و سهام ۵۳۲ هزار تومانی حدود ۱۸ میلیون تومان ارزش دارد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=10534
  • 155 بازدید

برچسب ها