• امروز : جمعه - ۱۲ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 28 - ربيع ثاني - 1443
  • برابر با : Friday - 3 December - 2021

کرمانشاه جولانگاه متعهدین دولت روحانی نیست!

  • کد خبر : 18223
  • ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۷
کرمانشاه جولانگاه متعهدین دولت روحانی نیست!
انتصابات به ویژه انتصاب استاندار در استان کرمانشاه به واسطه اهمیت محوری این استان در منطقه غرب جز یکی از پر حاشیه ترین انتصابات در کشور است.

انتصابات به ویژه انتصاب استاندار در استان کرمانشاه به واسطه اهمیت محوری این استان در منطقه غرب جز یکی از پر حاشیه ترین انتصابات در کشور است.

زمانی استان کرمانشاه، استان پنجم (محوریت غرب کشور) نامیده می شد، اما این روزها با اعلام شاخص فلاکت و وضعیت استان ها در جدول اعلام شده از سوی مرکز آمار،استان کرمانشاه در رده دوم این جدول قرار گرفته است.

انتصابات در دولت تدبیر و امید با در راس قرار دادن عمده استانداران سیاسی در استان کرمانشاه کار کرمانشاه را به اینجا رسانده است که امروز در تمامی شاخص های فلاکت کرمانشاه در رتبه های بالایی قرار دارد.

نتایج فلاکت بار وضعیت فعلی کرمانشاه در بیکاری، طلاق، تورم و گرانی حاصل فعالیت سیاسی ترین استانداران متعهد به دولت تدبیر و امید در استان کرمانشاه است.

در انتخابات خرداد ماه ۱۴۰۰ مردم کرمانشاه با امید به تغییر وضع موجود و فرار از سیاسی کاری دولت قبلی پای صندوق های رای حاضر شدند و با رای قاطع خواهان تغییر در وضعیت مدیریت فعلی شدند.

با روی کار آمدن دولت انقلابی سیزدهم، بذر امید در دل مردم کرمانشاه کاشته شد که مدیران انقلابی بر مسند کار قرار خواهد گرفت و عقب ماندگی سال های بی‌تدبیری دولت روحانی جبران خواهد شد.

هفتاد و چند روز از روی کار آمدن دولت سیزدهم گذشته است و مردم کرمانشاه همچنان امیدوارند که استانداری از جنس دولت انقلابی رئیسی سکاندار مدیریت ارشد استان کرمانشاه خواهد شد.

از روز گذشته اننتشار اخبار غیررسمی از انتصاب استاندار خراسان رضوی در دولت تدبیر و امید که در رسانه های استان خراسان رضوی با نام های «ارباب وعده ها» و «ژنرال وعده‌ها» معروف است خبر می دهد؛ خبر این انتصاب به شکلی عجیب بذر امید در دل جوانان کرمانشاهی را به بذر ناامیدی تبدیل کرده و استان کرمانشاه با بالاترین آمار شاخص های فلاکت به استقبال استانداری از جنس استانداران سیاسی کار دولت قبلی می رود.

از سوابق حاشیه ساز این استاندار می توان به برخوردش در دولت روحانی با بخشدار کدکن اشاره کرد که در جواب فرماندار منتقد می گوید «تو نماینده دولت روحانی هستی نه نماینده مردم! اینجا مردم چه کاره‌اند؟»

و یا می شود به فایل صوتی منتشر شده وی در روزهای اولیه استانداری در خراسان رضوی و اظهار نظر در خصوص انتصابات در این استان اشاره کرد که می گوید: «من به برنامه‌های دولت روحانی پایبندم و اجازه انتصاب هیچ فردی را مخالف سیاست‌های دولت روحانی نخواهم داد» و متذکر می‌شود «هیچ عاقلی چنین کاری نخواهد کرد و من هم این کار را نمی‌کنم».

کرمانشاه که بیشترین زخم وضرر را از سیاسی کاری دولت ها در سال های پیش خورده است، دیگر ظرفیت پذیرش و تحمل چنین استانداری که پایه اصلی مدیریتش سیاسی کاری است را ندارد .

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=18223
  • 134 بازدید

برچسب ها