• امروز : چهارشنبه - ۵ آبان - ۱۴۰۰
  • برابر با : 21 - ربيع أول - 1443
  • برابر با : Wednesday - 27 October - 2021
دادستان کرمانشاه:

کرمانشاه جای عربده‌کشی نیست/ برخورد دستگاه قضا با مخلان امنیت مردم

  • کد خبر : 17822
  • ۲۱ تیر ۱۴۰۰ - ۹:۰۹
کرمانشاه جای عربده‌کشی نیست/ برخورد دستگاه قضا با مخلان امنیت مردم
دادستان کرمانشاه گفت: مخلان امنیت بدانند که دستگاه قضایی با اشد مجازات با آن‌ها برخورد خواهد کرد و با عربده‌کشان و برهم‌زنندگان آسایش مردم به هیچ عنوان کوتاه نخواهد آمد.

به گزارش پاتاق نیوز، شهرام کرمی با اشاره به وقوع چند فقره درگیری، نزاع و سرقت مسلحانه در کرمانشاه طی روزهای اخیر، اظهار داشت: سرقت مسلحانه سیم برق، درگیری اراذل و اوباش در میدان اصلی شهر، درگیری در یکی از قنادی  مطرح و نزاع مقابل کلانتری یکی از محلات حوادث تلخی بودند که طی روزهای اخیر در کرمانشاه اتفاق افتاد.

وی تصریح کرد: متاسفانه فیلم‌هایی این حوادث زشت و ناخوشایند بسرعت در فضای مجازی منتشر شد که بازتاب‌های منفی بسیار زیادی داشت و حس ناامنی را به شهروندان القا می‌کرد.

دادستان کرمانشاه افزود: بر این اساس، بسرعت به ضابطین دستگاه قضایی استان دستور داده شد تا شناسایی و دستگیر این مخلان نظم و امنیت را در دستور کار قرار دهند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: با جدیت ضابطین دستگاه قضایی تمام این افراد که آسایش شهروندان کرمانشاهی را برهم زده بودند، دستگیر شده و با  بازداشت موقت اکنون در زندان بسر می‌برند.

کرمی برخورد دستگاه قضایی با چنین افرادی را سخت و عبرت‌آموز توصیف کرد و گفت: مخلان امنیت بدانند که دستگاه قضایی با اشد مجازات با آن‌ها برخورد خواهد کرد و با برهم‌زنندگان آسایش مردم به هیچ عنوان کوتاه نخواهد آمد.

وی اعلام کرد: کسانی که با عربده‌کشی مخل نظم و امنیت جامعه می‌شوند باید بدانند که در هر پستوی خود را مخفی کنند از چشمان تیزبین نیروهای امنیتی و انتظامی دور نخواهد بود و آن‌ها را بازداشت و تحویل مقامات قضایی خواهند داد.

دادستان کرمانشاه افزود: آسایش مردم و نظم و امنیت عمومی جامع خط قرمز دستگاه قضایی استان است و به شدت با مخلان امنیت جامعه  برخورد خواهد شد.

وی در پایان به همه برهم زنندگان نظم و امنیت مردم کرمانشاه هشدار داد، که شدیدترین مجازات دستگاه قضایی در انتظار آن‌ها خواهد بود.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=17822
  • 52 بازدید