• امروز : سه شنبه - ۳۱ فروردین - ۱۴۰۰
  • برابر با : 9 - رمضان - 1442
  • برابر با : Tuesday - 20 April - 2021

کرمانشاه در عرصه واگذاری پروژه‌ها پیشتاز می‌شود

  • کد خبر : 2735
  • ۰۵ شهریور ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۱
کرمانشاه در عرصه واگذاری پروژه‌ها پیشتاز می‌شود

به گزارش ” پاتاق نیوز “ حبیب الله وفایی امروز دوشنبه در مراسم تودیع و معارفه رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمانشاه اظهار داشت: مردم می‌توانند تضمین کننده و تثبیت کننده آینده اقتصاد کشور باشند. وی رسیدن به توسعه اقتصادی پایدار را از مهمترین اهداف برشمرد و افزود: این مهم زمانی محقق می […]

به گزارش ” پاتاق نیوز “ حبیب الله وفایی امروز دوشنبه در مراسم تودیع و معارفه رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمانشاه اظهار داشت: مردم می‌توانند تضمین کننده و تثبیت کننده آینده اقتصاد کشور باشند.

وی رسیدن به توسعه اقتصادی پایدار را از مهمترین اهداف برشمرد و افزود: این مهم زمانی محقق می شود که اقتصاد مقاومتی و مردمی باشد.

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کرمانشاه تصریح کرد: در طول تاریخ همواره مردم در مراحل مختلف نظام را یاری کردند و امروز هم بدون شک در عرصه اقتصادی می توانند کمک کنند تا از این بحران عبور کنیم.

وفایی ادامه داد: دستگاه‌های اجرایی در حوزه های مختلف باید ما را در رسیدن به اهداف کمک کنند چرا که آنها نیز بخشی از مردم هستند.

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کرمانشاه تصریح کرد قول می دهم در آینده نزدیک استان کرمانشاه پیشتاز در عرصه واگذاری‌ها باشد و این با همت و تلاش همگانی شدنی است.

وی همچنین گفت: نگاه ما به استاد بالادستی همچون سند آمایش، سند توسعه برنامه ششم و … بر اساس برنامه اقتصاد مقاومتی خواهد بود.

وفایی بیان داشت: یکی از معضلات اساسی استان کرمانشاه متغیرهای کلان اقتصادی است که متاسفانه شرایط ایده عالی ندارد و امیدوارم در قالب یک لایحه بر اساس مطالعات بتوانیم از این معضل عبور کنیم.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=2735
  • 202 بازدید

برچسب ها

مطالب مشابه