• امروز : شنبه - ۲۷ دی - ۱۳۹۹
  • برابر با : 3 - جماد ثاني - 1442
  • برابر با : Saturday - 16 January - 2021

کرمانشاه در وضعیت زرد بیماری کرونا قرار دارد

  • کد خبر : 10787
  • ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۹
کرمانشاه در وضعیت زرد بیماری کرونا قرار دارد

به گزارش پاتاق نیوز، رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: استان کرمانشاه از لحاظ شیوع بیماری کرونا نسبت به گذشته شرایط بهتری دارد و هم اکنون در وضعیت زرد این بیماری قرار داریم. دکتر مرادی در نشست ستاد کرونا اظهار داشت: در حال حاضر فقط شهرستان‌های سرپل ذهاب، کنگاور و پاوه در وضعیت قرمز به سر می‌برند […]

به گزارش پاتاق نیوز، رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: استان کرمانشاه از لحاظ شیوع بیماری کرونا نسبت به گذشته شرایط بهتری دارد و هم اکنون در وضعیت زرد این بیماری قرار داریم.

دکتر مرادی در نشست ستاد کرونا اظهار داشت: در حال حاضر فقط شهرستان‌های سرپل ذهاب، کنگاور و پاوه در وضعیت قرمز به سر می‌برند که این وضعیت نتیجه عملکرد گذشته است و باید همه مواظب باشیم.

وی افزود: افزوده شدن مراسم عروسی تا قبل از شروع ماه محرم نظارت و حساسیت بیشتری را می‌طلبد تا دوباره به وضعیت قرمز بیماری برنگردیم.

رییس دانشگاه علوم پزشکی خاطرنشان کرد: روز گذشته نیز امتحان Ph.D با نظارت کامل و اجرای دستورالعمل‌های بهداشتی به نحو مطلوبی برگزار شد.

دکتر مرادی اظهار داشت: شب گذشته ۲۱۳بستری در بیمارستان‌های استان داشتیم که امیدواریم با کمک مردم و حمایت مسوولان شاهد سیر نزولی بیماری در کرمانشاه باشیم.

بر اساس آخرین امار دانشگاه علوم پزشکی از ابتدای شیوع کرونا تا کنون ۴۴۷ نفر در استان کرمانشاه بر اثر ابتلا به این بیماری جان باخته اند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=10787
  • 48 بازدید

برچسب ها

نوشته های مشابه