• امروز : دوشنبه - ۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 28 - ذو القعدة - 1443
  • برابر با : Monday - 27 June - 2022

کرمانشاه زمینه برگزاری انتخابات الکترونیک دارد

  • کد خبر : 8939
  • ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱:۰۲
کرمانشاه زمینه برگزاری انتخابات الکترونیک دارد

به گزارش پاتاق نیوز، فرماندار کرمانشاه گفت: کرمانشاه زمینه برگزاری انتخابات الکترونیک دارد. /  شبکه اطلاع رسانی مرصاد فضل الله رنجبر درباره برگزاری انتخابات الکترونیک در حوزه انتخاباتی شهرستان کرمانشاه اظهار داشت: تاکنون وزارت کشور این موضوع را تعیین تکلیف و ابلاغ نکرده است. وی افزود: برگزاری انتخابات الکترونیک در ۱۴۰ حوزه انتخاباتی که در انتخابات […]

به گزارش پاتاق نیوز، فرماندار کرمانشاه گفت: کرمانشاه زمینه برگزاری انتخابات الکترونیک دارد. /  شبکه اطلاع رسانی مرصاد

فضل الله رنجبر درباره برگزاری انتخابات الکترونیک در حوزه انتخاباتی شهرستان کرمانشاه اظهار داشت: تاکنون وزارت کشور این موضوع را تعیین تکلیف و ابلاغ نکرده است.

وی افزود: برگزاری انتخابات الکترونیک در ۱۴۰ حوزه انتخاباتی که در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا به صورت تمام الکترونیک برگزار شد برنامه ریزی شده است.

فرماندار کرمانشاه گفت: بر این اساس تنها شهرستان های جوانرود، اسلام آبادغرب و کنگاور شامل شرایط برگزاری انتخابات الکترونیک می شوند.

رنجبر با بیان اینکه هیچ مشکلی برای اجرای انتخابات الکترونیک در سطح شهرستان وجود ندارد، تصریح کرد: ابزار و امکانات لازم برای برگزاری انتخابات الکترونیک از سوی وزارت کشور تامین می شود.

وی افزود: از مدتها قبل جلسات ستاد انتخابات شهرستان کرمانشاه در قالب کمیته کاری فعال شده و برای برگزاری انتخابات مقدمات امور فراهم شده است.

رنجبر با بیان اینکه ۹ کمیته در ستاد انتخابات شهرستان فعال هستند، بیان کرد: این کمیته ها شامل کمیته اطلاع رسانی، تبلیغات و فضای مجازی، کمیته امنیت، کمیته پشتیبانی، کمیته فناوری اطلاعات کمیته استعلامات و حراست و … هستند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=8939
  • 257 بازدید

برچسب ها