• امروز : دوشنبه - ۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 28 - ذو القعدة - 1443
  • برابر با : Monday - 27 June - 2022

کرمانشاه میزبان شهرک صنعتی مشترک ایران و عراق

  • کد خبر : 6209
  • ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۵
کرمانشاه میزبان شهرک صنعتی مشترک ایران و عراق

به گزارش پاتاق نیوز، بیژن کردستانی با اشاره به اینکه در سفر اخیر وزیر صمت به استان کرمانشاهپیگیری‌هایی برای اینکه کرمانشاه صاحب شهرک صنعتی مشترک ایران و عراق باشد صورت گرفت، افزود: ما امکانات و زیرساخت‌های لازم را برای راه‌اندازی این شهرک داریم. وی ادامه داد: شهرک صنعتی مرزی قصرشیرین گزینه‌ای مناسب برای راه‌اندازی شهرک […]

به گزارش پاتاق نیوز، بیژن کردستانی با اشاره به اینکه در سفر اخیر وزیر صمت به استان کرمانشاهپیگیری‌هایی برای اینکه کرمانشاه صاحب شهرک صنعتی مشترک ایران و عراق باشد صورت گرفت، افزود: ما امکانات و زیرساخت‌های لازم را برای راه‌اندازی این شهرک داریم.
وی ادامه داد: شهرک صنعتی مرزی قصرشیرین گزینه‌ای مناسب برای راه‌اندازی شهرک صنعتی مشترک ایران با عراق است و همه زیرساخت‌های این منطقه فراهم شده است.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه با بیان اینکه شهرک صنعتی مرزی قصرشیرین از مصوبات سفر مقام معظم رهبری به استان کرمانشاه بود، خاطرنشان کرد: وسعت کل اراضی در اختیار این شهرک ۷۵ هکتار است که تمام این وسعت وارد فاز عملیاتی شده است.
به گفته کردستانی، تا کنون سه قرارداد در این شهرک صنعتی مرزی با وسعت چهار هکتار با متقاضیان منعقد شده و زمینه برای انعقاد قرارداد‌های بیشتر فراهم است.
وی از فراهم شدن زیرساخت‌های لازم از جمله آب، برق، گاز، مخابرات، آسفالت معابر، ساختمان اداری و … در این شهرک یاد کرد و گفت: بیش از ۱۸ پروژه عمرانی با اعتبار ۲۰۰ میلیارد ریال در این شهرک اجرا شده است.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه شهرک صنعتی مرزی قصرشیرین را بهترین گزینه برای احداث شهرک‌های صنعتی مشترک ایران و عراق دانست و عنوان کرد: زیرساخت‌های این شهرک آماده استقرار سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=6209
  • 421 بازدید

برچسب ها