• امروز : دوشنبه - ۲ خرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 22 - شوال - 1443
  • برابر با : Monday - 23 May - 2022

کرمانشاه پیشرو در آموزش شبکه شاد

  • کد خبر : 12974
  • ۲۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۷
کرمانشاه پیشرو در آموزش شبکه شاد

به گزارش پاتاق نیوز، به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، مشاور وزیر و مسئول برنامه شبکه آموزشی دانش آموز (شاد) در نشست مشترک وزیر آموزش و پرورش با مدیران کل و روسای ادارات فناوری استان‌ها گفت مسئول برنامه شاد کرمانشاه از جمله استان‌های پیشرو در استفاده از آموزش‌های شبکه شاد است […]

به گزارش پاتاق نیوز، به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، مشاور وزیر و مسئول برنامه شبکه آموزشی دانش آموز (شاد) در نشست مشترک وزیر آموزش و پرورش با مدیران کل و روسای ادارات فناوری استان‌ها گفت مسئول برنامه شاد کرمانشاه از جمله استان‌های پیشرو در استفاده از آموزش‌های شبکه شاد است

سیدحسن الحسینی در نشست مشترک وزیر آموزش و پرورش با مدیران کل و روسای ادارات فناوری استان‌ها که به صورت ویدئو کنفرانسی و در بستر شاد برگزار شد، اظهار کرد: سامانه bi به عنوان پیشخوان کنترل و نظارت همراه با پسورد در اختیار استان‌ها قرار گرفت.

وی با بیان اینکه حدود ۷۸ درصد دانش آموزان در شاد فعال هستند، افزود: ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها می‌توانند از امشب فعالیت‌های مدارس در شبکه شاد را رصد کنند و ادارات آموزش و پرورش شهرستان‌ها نیز به زودی به این سامانه می‌پیوندند.

الحسینی ادامه داد: ادارات آموزش و پرورش باید برای آموزش ۲۲ درصد باقی مانده برنامه داشته باشند به طوری که آنها بتوانند از آموزش offline استفاده کنند یا از بسته‌های آموزشی بهره‌مند شوند.

مسئول برنامه شبکه آموزشی دانش آموز (شاد)، استان‌های قم، البرز، یزد، تهران، کرمانشاه و. را از جمله استان‌های پیشرو در استفاده از آموزش‌های شبکه شاد برشمرد و خاطرنشان کرد: عملکرد ما باید به گونه‌ای باشد که دغدغه آموزش و پرورش برای آموزش دانش آموزان را جامعه احساس کند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=12974
  • 128 بازدید

برچسب ها