• امروز : چهارشنبه - ۲۸ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 17 - شوال - 1443
  • برابر با : Wednesday - 18 May - 2022

«کرونا» تمامی رقابت‌ها ورزشی در کرمانشاه را لغو کرد

  • کد خبر : 12761
  • ۱۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۶
«کرونا» تمامی رقابت‌ها ورزشی در کرمانشاه را لغو کرد

به گزارش پاتاق نیوز، مدیر کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: با توجه به شیوع روزافزون ویروس کرونا و افزایش خطرات این ویروس همزمان با فصل پاییز، تمامی رقابت‌های ورزشی رسمی و دوستانه در تمامی رشته‌های ورزشی لغو می‌شود. صابر رحیمی امروز در جمع اصحاب رسانه از لغو تمامی رقابت‌ها و رویدادهای ورزشی در استان […]

به گزارش پاتاق نیوز، مدیر کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: با توجه به شیوع روزافزون ویروس کرونا و افزایش خطرات این ویروس همزمان با فصل پاییز، تمامی رقابت‌های ورزشی رسمی و دوستانه در تمامی رشته‌های ورزشی لغو می‌شود.

صابر رحیمی امروز در جمع اصحاب رسانه از لغو تمامی رقابت‌ها و رویدادهای ورزشی در استان کرمانشاه خبر داد.

وی ادامه داد: با توجه به شیوع روز افزون ویروس کرونا و افزایش خطرات این ویروس همزمان با فصل پاییز تمامی رقابت‌های ورزشی رسمی و دوستانه در تمامی رشته‌های ورزشی، برگزاری هر نوع مراسم، نشست و کارگاه آموزشی به‌صورت حضوری و… تمامی اقداماتی که نیازمند مشارکت حضوری است، لغو می‌شود.

مدیر کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه از روسای هیأت‌های ورزشی، مسئولین شهرستان‌ها، انجمن‌ها و سازمان‌های مردم نهاد خواست براساس دستورالعمل دانشگاه علوم پزشکی و ستاد مدیریت بحران کرونا، دستور مذکور را پیروی کنند.

تشدید نظارت‌ها بر اماکن ورزشی

وی ادامه داد: نظارت دقیق بر حسن اجرای این دستورالعمل بر عهده مسئولین شهرستان‌ها و روسای هیأت‌های ورزشی و همچنین دبیران سازمان‌های مردم نهاد استان استو

رحیمی تصریح کرد: رعایت دقیق تمامی پروتکل‌های بهداشتی در سطح باشگاه‌ها و اماکن ورزشی الزامی و نظارت‌ها در این بخش توسط کمیته سلامت باشگاه‌ها، هیأت پزشکی ورزشی و بازرسان مربوطه تشدید می‌یابد.

وی از تمامی معاونین، مسئولین ستادی و کارشناسان مربوطه اداره کل  خواست، بر حسن اجرای این دستورالعمل نظارت جدی به‌عمل آورند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=12761
  • 128 بازدید

برچسب ها