• امروز : پنج شنبه - ۲۷ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 21 - محرم - 1444
  • برابر با : Thursday - 18 August - 2022

کرونا جان گوینده رادیو کرمانشاه را گرفت

  • کد خبر : 12444
  • ۰۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۸
کرونا جان گوینده رادیو کرمانشاه را گرفت

به گزارش پاتاق نیوز،«غلامرضا جمشیدی» گوینده با سابقه رادیو کرمانشاه روز دوشنبه بر اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست داد. این هنرمند کرمانشاهی مدتی را در بیمارستان های فارابی و گلستان بستری بود و در نهایت امروز دوشنبه در آی سی یو بیمارستان گلستان شهر کرمانشاه در جنگ با ویروس کرونا، دارفانی را […]

به گزارش پاتاق نیوز،«غلامرضا جمشیدی» گوینده با سابقه رادیو کرمانشاه روز دوشنبه بر اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست داد.

این هنرمند کرمانشاهی مدتی را در بیمارستان های فارابی و گلستان بستری بود و در نهایت امروز دوشنبه در آی سی یو بیمارستان گلستان شهر کرمانشاه در جنگ با ویروس کرونا، دارفانی را وداع گفت.

وی از سال ۱۳۷۴ وارد رادیو کرمانشاه شد و برنامه‌های متعددی تاریخی و ادبی فاخر اجرا کرد.

مرحوم جمشیدی متولد سال ۱۳۴۹ کرمانشاه از سال ۱۳۷۴ همکاری خود را با صدا و سیمای مرکز کرمانشاه در قالب گوینده و گزارشگر رادیو آغاز کرد.

او حدود یک سال بعد به عنوان گوینده واحد خبر مدت ۲ سال به گویندگی خبر سیما پرداخت و سپس در واحد تولید سیما به عنوان مجری و گزارشگر و نویسنده همکاری داشت.

مرحوم جمشیدی در معرفی بیوگرافی خود گفته بود« همواره خود را یک گوینده رادیو می دانم و از هر فرصتی برای انتقال تجربیات خود در زمینه گویندگی رادیو به نسل جوان تر استفاده می‌کنم».

آن مرحوم همچنین گفته بود« گویندگی رادیو پیش از اینکه برای من یک شغل باشد بیشتر یک عشق است و اگر بازهم به گذشته بازگردم بدون شک همین راه را انتخاب می‌کنم».

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=12444
  • 166 بازدید

برچسب ها