• امروز : شنبه - ۲۷ دی - ۱۳۹۹
  • برابر با : 3 - جماد ثاني - 1442
  • برابر با : Saturday - 16 January - 2021

کرونا سفرهای کرمانشاه را ۳۵ درصد کم کرد

  • کد خبر : 10798
  • ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۵
کرونا سفرهای کرمانشاه را ۳۵ درصد کم کرد

به گزارش پاتاق نیوز، به گفته مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه، کرونا سفرهای بین شهری را در کرمانشاه طی چهار ماهه امسال ۳۵ درصد و تعداد مسافرین را ۴۶ درصد کاهش داد. فریبرز کرمی با بیان اینکه در چهار ماهه امسال۸۶ هزار و ۹۴۱  سفر برون شهری از طریق ناوگان حمل و […]

به گزارش پاتاق نیوز، به گفته مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه، کرونا سفرهای بین شهری را در کرمانشاه طی چهار ماهه امسال ۳۵ درصد و تعداد مسافرین را ۴۶ درصد کاهش داد.

فریبرز کرمی با بیان اینکه در چهار ماهه امسال۸۶ هزار و ۹۴۱  سفر برون شهری از طریق ناوگان حمل و نقل عمومی کرمانشاه انجام شده، گفت: این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته که ۱۳۵ هزار و ۵۲۵ سفر داشتیم، کاهش ۳۵ درصدی داشته است.

وی از کاهش ۴۶ درصدی جابجایی مسافرین در این سفرها هم خبر داد و افزود: در چهار ماهه امسال ۶۸۹ هزار و ۴۳۷ مسافر با ناوگان حمل و نقل عمومی جابجا شدند که این تعداد در چهار ماهه اول سال گذشته بیش از یک میلیون و ۲۹۲ هزار نفر بود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه بیشترین میزان کاهش را نیز مربوط به ناوگان مینی‌بوس با کاهش ۵۲ درصدی تعداد سفر اعلام کرد و یاداور شد: در این مدت سفرهای اتوبوسی ۴۰ درصد و سفرهای سواری نیز ۲۶ درصد کاهش داشته است.

کرمی خاطرنشان کرد: از بیش از ۸۶ هزار سفری که امسال داشتیم، یازده هزار و ۲۲۲ مورد با اتوبوس، ۱۸ هزار و ۶۳۲ مورد با مینی‌بوس و ۵۷ هزار و ۸۷ مورد با سواری بوده است.

وی دلیل کاهش تعداد سفرها با ناوگان حمل و نقل عمومی ببرون شهری را شرایط بیماری کرونا دانست که هم سفرها را کاهش داده و هم باعث شده مردم در صورت اجبار به سفر بیشتر از خودروهای شخصی استفاده کنند.

به گفته این مسئول، در حال حاضر سفرهای برون شهری به تمام مقاصد سراسر کشور برقرار است و اگر مسافر باشد این سفرها انجام خواهد شد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه از رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در ناوگان حمل و نقل عمومی بین شهری هم یاد کرد و ادامه داد: تمام مسافرین ملزم به استفاده از ماسک در خودروهای حمل و نقل عمومی هستند.در اتوبوس‌ها  هم ماسک و مواد ضدعفونی در اختیار مردم قرار می‌گیرد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=10798
  • 53 بازدید

برچسب ها

نوشته های مشابه