• امروز : دوشنبه - ۲۶ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 15 - شوال - 1443
  • برابر با : Monday - 16 May - 2022

کرونا همچنان جان می‌گیرد/ ۴ کرمانشاهی دیگر بر اثر کووید ۱۹ درگذشتند

  • کد خبر : 11313
  • ۰۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۵
کرونا همچنان جان می‌گیرد/ ۴ کرمانشاهی دیگر بر اثر کووید ۱۹ درگذشتند

به گزارش پاتاق نیوز ،  رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: طی شبانه‌روز گذشته چهار نفر از هم استانی‌ها در اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست داده، به طوریکه شمار جان‌باختگان با تشخیص قطعی ابتلا به کرونا در استان به ۵۰۵ مورد رسیده است. مهدی محمدی اظهار کرد: طی […]

به گزارش پاتاق نیوز ،  رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: طی شبانه‌روز گذشته چهار نفر از هم استانی‌ها در اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست داده، به طوریکه شمار جان‌باختگان با تشخیص قطعی ابتلا به کرونا در استان به ۵۰۵ مورد رسیده است.

مهدی محمدی اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته ۳۵ مورد مثبت مبتلا به کرونا شناسایی شده‌اند که از این تعداد ۱۸ مورد مثبت بستری شده و ۱۷ مورد مثبت نیز سرپایی بودند و هم‌اکنون ۲۱۸ بیمار در مراکز درمانی استان بستری هستند.

وی ادامه داد: طی شبانه روز گذشته چهار نفر از هم استانی‌ها در اثر ابتلا به کرونا در استان جان خود را از دست دادند به طوری که تعداد موارد فوت با تشخیص قطعی ابتلا به کرونا در استان کرمانشاه به ۵۰۵ مورد رسیده است.

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: طی شبانه‌روز گذشته تست کرونای ۱۸ بیمار بستری در مراکز درمانی استان مثبت اعلام شد و جمع موارد مثبت بستری از ابتدای شروع اپیدمی تاکنون به ۳ هزار و ۴۰۴ نفر رسید.

وی افزود: از ابتدای شروع اپیدمی تاکنون در استان ۱۰ هزار و ۴۵۹ نفر بستری و ۹ هزار و ۷۴۰ نفر نیز بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=11313
  • 121 بازدید

برچسب ها