• امروز : دوشنبه - ۲۶ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 15 - شوال - 1443
  • برابر با : Monday - 16 May - 2022

کرونا گریبان فرمانده مبارزه با کووید ۱۹ در کرمانشاه را گرفت

  • کد خبر : 13060
  • ۲۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۹
کرونا گریبان فرمانده مبارزه با کووید ۱۹ در کرمانشاه را گرفت

به گزارش پاتاق نیوز، رییس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از ابتلای رئیس این دانشگاه به کرونا خبر داد و گفت: دکتر «محمودرضا مرادی» فرمانده مبارزه با کووید ۱۹ در استان به این ویروس مبتلا شده و اکنون در قرنطینه به سر می‌برد. «مهدی محمدی» افزود: تست تشخیصی فرمانده مبارزه با کرونا […]

به گزارش پاتاق نیوز، رییس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از ابتلای رئیس این دانشگاه به کرونا خبر داد و گفت: دکتر «محمودرضا مرادی» فرمانده مبارزه با کووید ۱۹ در استان به این ویروس مبتلا شده و اکنون در قرنطینه به سر می‌برد.

«مهدی محمدی» افزود: تست تشخیصی فرمانده مبارزه با کرونا استان کرمانشاه که در هشت ماه گذشته با تلاش و مسوُولیت‌پذیری مثال‌زدنی فعالیت‌های حوزه سلامت استان در زمینه مدیریت کرونا را هدایت می‌کرد، روز یکشنبه مثبت اعلام شد.

وی حال رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه را مساعد اعلام کرد و توضیح داد: دکتر مرادی اکنون در قرنطینه به سر می‌برد و از طریق ارتباط تلفنی و مجازی فعالیت‌های دانشگاه را به خصوص در زمینه کووید ۱۹ هدایت می‌کنند.

او اظهار داشت: دکتر مرادی پیش از شیوع بیماری تاکنون با برنامه‌ریزی‌ها و تلاش‌های شبانه‌روزی در زمینه کنترل و مدیریت مراقبت و درمان بیماران و توسعه زیرساخت‌ها و امکانات مورد نیاز تشخیص و درمان بیماران، نقش اساسی در خدمات‌رسانی به مردم استان داشته است.

محمدی از عموم مردم خواست دستورات بهداشتی را بسیار جدی بگیرند و تصور نکنند این بیماری گریبان آنان را نخواهد گرفت.

او یادآوری کرد که هیچ کس در هیچ رده‌ای از هجوم ویروس در امان نیست و از این رو رعایت پروتکل‌های بهداشتی ضروری است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=13060
  • 121 بازدید

برچسب ها