• امروز : چهارشنبه - ۲۸ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 17 - شوال - 1443
  • برابر با : Wednesday - 18 May - 2022

کرونا یک کرمانشاهی دیگر را به کام مرگ فرو برد/ فعلا سفر نروید

  • کد خبر : 10813
  • ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۵
کرونا یک کرمانشاهی دیگر را به کام مرگ فرو برد/ فعلا سفر نروید

به گزارش پاتاق نیوز، مدیر روبط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: با اشاره بر مرگ یک مورد بر اثر کرونا در استان طی شبانه‌روز گذشته، گفت: شمار جان‌باختگان کرونا در استان به ۴۴۸ نفر رسیده است. مهدی محمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، با بیان اینکه استان به لحاظ شیوع ویروس کرونا در وضعیت زرد […]

به گزارش پاتاق نیوز، مدیر روبط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: با اشاره بر مرگ یک مورد بر اثر کرونا در استان طی شبانه‌روز گذشته، گفت: شمار جان‌باختگان کرونا در استان به ۴۴۸ نفر رسیده است.

مهدی محمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، با بیان اینکه استان به لحاظ شیوع ویروس کرونا در وضعیت زرد قرار دارد،اظهار داشت: مقداری وضعیت بیماری کرونا با مدیریت مردم در استان بهتر شده به‌طوری که تعداد بستری‌های و تعداد شهرستان‌های قرمز استان کم شده است.

وی ادامه داد: اگر مردم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به این شکل همکاری داشته باشند روز به روز ورودی بیمارستان‌ها کم می‌شود و با مدیریت بیماری به وضعیت پایداری می‌رسیم.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره بر مرگ یک مورد بر اثر کرونا در استان طی شبانه‌روز گذشته، گفت: شمار جان‌باختگان کرونا در استان به ۴۴۸ نفر رسیده است.

وی با بیان اینکه اگر مردم بی‌خیال خطر کرونا شوند وضعیت قرمز برمی‌گردد، گفت: در فصل تابستان میل به سفر زیاد است، ولی لطفا برای حفظ سلامتی خود، خانواده و جامعه فعلا مسافرت نروید و آن را به زمانی دیگر موکول کنید.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=10813
  • 149 بازدید

برچسب ها