• امروز : پنج شنبه - ۷ بهمن - ۱۴۰۰
  • برابر با : 24 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Thursday - 27 January - 2022

کسب ۱۶ مدال جهانی توسط ورزشکاران کرمانشاهی در سال ۹۷

  • کد خبر : 5422
  • ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۳
کسب ۱۶ مدال جهانی توسط ورزشکاران کرمانشاهی در سال ۹۷

به گزارش پاتاق نیوز، صابر رحیمی افزود: در میادین آسیایی نیز ورزشکاران کرمانشاهی جمعاً با کسب ۱۶ مدال شامل ۱۰ مدال طلا، ۲ نقره و ۴ برنز برای استان کرمانشاه و کشور افتخار آفرینی کردند. وی به کسب ۲۴ مدال بین‌المللی توسط ورزشکاران استان کرمانشاه در سال جاری نیز اشاره کرد و گفت: از این تعداد […]

به گزارش پاتاق نیوز، صابر رحیمی افزود: در میادین آسیایی نیز ورزشکاران کرمانشاهی جمعاً با کسب ۱۶ مدال شامل ۱۰ مدال طلا، ۲ نقره و ۴ برنز برای استان کرمانشاه و کشور افتخار آفرینی کردند.
وی به کسب ۲۴ مدال بین‌المللی توسط ورزشکاران استان کرمانشاه در سال جاری نیز اشاره کرد و گفت: از این تعداد ۱۳ مدال طلا، ۶ مدال نقره و ۵ مدال نیز برنز بوده است.
مدیرکل ورزش و جوانان استان گفت: رشته‌های ورزشی کشتی، جانبازان و معلولین، دو ومیدانی، کاراته، قایقرانی، شنا و کبدی رشته‌های پر مدال کرمانشاه در سال ۹۷ بوده است.
رحیمی به اعزام بیش از ۲۲۰ ورزشکار از کرمانشاه به مسابقات کشوری اشاره کرد و اظهار داشت: خوشبختانه ورزشکاران ما در کسب مقام در مسابقات داخلی نیز خوش درخشیدند و ۴۶۸ مدال طلا، نقره و برنز را در رشته‌های مختلف کسب کرده‌اند.
وی گفت: همچنین در رشته‌های تیمی ۲۰ مدال طلا، ۱۹ نقره و ۱۸ برنز را ورزشکاران رشته‌های گروهی برای استان کرمانشاه به ارمغان آوردند.
رحیمی همچنین برگزاری رقابت‌های جهانی سنگنوردی بیستون، حضور درخشان ورزشکاران کرمانشاهی در مسابقات آسیایی و پارآسیایی جاکارتا ۲۰۱۸، برگزاری رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام جهان پهلوان تختی، برگزاری اجلاس سالانه فدراسیون‌های ورزشی با حضور وزیر ورزش و جوانان در قصرشیرین و موفقیت تعدادی از رشته‌های ورزشی کرمانشاه در لیگ‌های برتر را از مهم‌ترین رویداد‌های ورزش استان کرمانشاه در سال ۹۷ برشمرد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=5422
  • 330 بازدید

برچسب ها