۞ امام خامنه ای(مدظله العالی):
اگر زحمات شما[خبرنگارها] نباشد، این لحظه‌ها هرگز ماندگار نمی‌شود؛ شما آن را حفظ می‌کنید و در اختیار افکار مردم قرار می‌دهید.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار
  • شناسه : 9659
  • ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۸
  • 26 بازدید
  • ارسال توسط :
کشف انبار دستکش احتکار شده در کرمانشاه

کشف انبار دستکش احتکار شده در کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرکل تعزیرات حکومتی استان از کشف یک انبار دستکش احتکار شده در کرمانشاه خبر داد. داریوش جودکی گفت: این انبار در گشت مشترک تعزیرات، سازمان صنعت و معدن و دانشگاه علوم پزشکی کشف شده که سودجویان به قصد به فروش رساندن اقلام بهداشتی با چندین برابر قیمت، اقدام به احتکار ۲۵۰ کارتن […]

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرکل تعزیرات حکومتی استان از کشف یک انبار دستکش احتکار شده در کرمانشاه خبر داد.

داریوش جودکی گفت: این انبار در گشت مشترک تعزیرات، سازمان صنعت و معدن و دانشگاه علوم پزشکی کشف شده که سودجویان به قصد به فروش رساندن اقلام بهداشتی با چندین برابر قیمت، اقدام به احتکار ۲۵۰ کارتن دستکش کرده بودند.
وی با بیان اینکه دستکش‌های احتکار شده به منظور توزیع در میان مردم در اختیار شبکه بهداشت و درمان قرار می‌گیرد، اظهار داشت: برای متخلفان این پرونده قرار لازم صادر و موضوع در حال رسیدگی است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان خاطرنشان کرد: گشت‌های ویژه به صورت ۲۴ ساعته در حال نظارت بر اماکن توزیع و نگهداری اقلام بهداشتی هستند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف به شدت با متخلفان و گرانفروشان برخورد خواهد شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*