• امروز : سه شنبه - ۳۰ دی - ۱۳۹۹
  • برابر با : 6 - جماد ثاني - 1442
  • برابر با : Tuesday - 19 January - 2021

کشف باند سازمان یافته ریجستری تلفن همراه در کرمانشاه

  • کد خبر : 9811
  • ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۸
کشف باند سازمان یافته ریجستری تلفن همراه در کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمانشاه از کشف باند سازمان یافته ریجستری تلفن همراه در این استان خبر داد. وی افزود: در این راستا ۴ نفر از اعضای این باند که در تهران و کرمانشاه با دور زدن قوانین امور گمرکی و سو استفاده از اطلاعات هویتی مسافران اقدام به رجیستر […]

به گزارش پاتاق نیوز، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمانشاه از کشف باند سازمان یافته ریجستری تلفن همراه در این استان خبر داد.

وی افزود: در این راستا ۴ نفر از اعضای این باند که در تهران و کرمانشاه با دور زدن قوانین امور گمرکی و سو استفاده از اطلاعات هویتی مسافران اقدام به رجیستر کردن گوشی‌های قاچاق به صورت مسافری کرده بودند شناسایی و با اقدامات شبانه روزی ۲ نفر از متهمان در کرمانشاه و ۲ نفر دیگر در تهران دستگیر شدند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمانشاه ادامه داد: ارزش گوشی‌های شناسایی شده شصت میلیارد و پانصد هشتاد چهار میلیون و بیست و نه هزار و دویست و بیست و چهار ریال برآورد شده است.

وی همچنین به تمامی مسافران و زائران خارج کشور توصیه کرد در خصوص حفظ اطلاعات هویتی خویش اهتمام لازم را به خرج داده و از هر گونه واگذاری اطلاعات هویتی خود با هدف فعال سازی گوشی‌های تلفن همراه قاچاق در شبکه قانونی خودداری کنند چرا که در نهایت گوشی قاچاق به نام آنها در سامانه گمرک ثبت شده و احتمال تعقیب کیفری برای ایشان در مراجع قضائی وجود دارد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=9811
  • 119 بازدید

برچسب ها

نوشته های مشابه