• امروز : چهارشنبه - ۱۰ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 26 - ربيع ثاني - 1443
  • برابر با : Wednesday - 1 December - 2021

کشف بیش از ۱۶ تن شکر احتکار شده در “صحنه”

  • کد خبر : 5158
  • ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۲
کشف بیش از ۱۶ تن شکر احتکار شده در “صحنه”

به گزارش پاتاق نیوز، سردار “علیرضا مرزبانی” اظهار داشت: پس از اطلاع پلیس صحنه مبنی بر احتکار مقدارزیادی شکر در یکی از انبار‌های شهرک صنعتی شهرستان، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت. وی افزود: ماموران انتظامی صحنه با انجام کار‌های اطلاعاتی و شگرد‌های پلیسی، انبار محل احتکار کالا را شناسایی و پس از […]

به گزارش پاتاق نیوز، سردار “علیرضا مرزبانی” اظهار داشت: پس از اطلاع پلیس صحنه مبنی بر احتکار مقدارزیادی شکر در یکی از انبار‌های شهرک صنعتی شهرستان، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.
وی افزود: ماموران انتظامی صحنه با انجام کار‌های اطلاعاتی و شگرد‌های پلیسی، انبار محل احتکار کالا را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی نسبت به بازرسی از آن اقدام کردند.
سردار مرزبانی تصریح کرد: در بازرسی از این انبار که قاضی تعزیرات حکومتی و بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت میز حضور داشتند، ۱۶ تن و ۵۵۰ کیلوگرم شکر احتکار شده کشف شد.
جانشین فرمانده انتظامی استان، ارزش شکر‌های احتکار شده را طبق نظر کارشناسان یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال عنوان کرد.
وی در پایان با اشاره به پلمپ انبار محل احتکار از دستگیری یک نفر در این رابطه و معرفی وی به دستگاه قضائی جهت صدور حکم لازم خبر داد.
سردار مرزبانی در پایان برخورد با پدیده‌های احتکار و قاچاق کالا را از مهمترین برنامه‌هایی عنوان کرد که توسط پلیس کرمانشاه با جدیت دنبال شد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=5158
  • 281 بازدید

برچسب ها