• امروز : پنج شنبه - ۱۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 8 - ذو الحجة - 1443
  • برابر با : Thursday - 7 July - 2022

کشف سردخانه غیرمجاز در یکی از باغات کرمانشاه

  • کد خبر : 2927
  • ۱۶ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۶
کشف سردخانه غیرمجاز در یکی از باغات کرمانشاه

به گزارش” پاتاق نیوز “ و به نقل از اداره‌کل دامپزشکی استان کرمانشاه، دکتر صیاد غلامی اظهار داشت: بر اساس گزارش های مردمی به دامپزشکی و بازرسی نامحسوس کارشناسان دامپزشکی شهرستان کرمانشاه موقعیت این سردخانه شناسایی شد. وی گفت: پس از اخذ حکم قضایی، اکیپی متشکل از کارشناسان و بازرسان دامپزشکی، شبکه بهداشت، بازرسی اصناف، […]

به گزارش” پاتاق نیوز “ و به نقل از اداره‌کل دامپزشکی استان کرمانشاه، دکتر صیاد غلامی اظهار داشت: بر اساس گزارش های مردمی به دامپزشکی و بازرسی نامحسوس کارشناسان دامپزشکی شهرستان کرمانشاه موقعیت این سردخانه شناسایی شد.

وی گفت: پس از اخذ حکم قضایی، اکیپی متشکل از کارشناسان و بازرسان دامپزشکی، شبکه بهداشت، بازرسی اصناف، اجرائیات شهرداری و اماکن نیروی انتظامی وارد محل شدند.

سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان کرمانشاه افزود: پس از ورود به این مکان، حدود ۱۰ تن انواع فرآوره خام دامی شامل: جگر، دل، قلوه، سنگدان مرغ، روده احشام و دنبالچه گاو و .. در سردخانه مذکور کشف شد.

غلامی از کشف حدود ۱۰ تن انواع فرآورده های گوشتی ناسالم از این سردخانه خبر داد و بیان داشت: تمام محموله موجود در سردخانه توسط دامپزشکی ضبط شد و متخلفان برای سیر قضایی تحویل دادگستری شدند.

وی ادامه داد: این فرآورده ها توسط متخلفان تبدیل به گوشت چرخ کرده می شد و به کبابی های سطح شهر تحویل داده می شد.

لازم به ذکر است این سردخانه به صورت مخفی اقدام به فعالیت و توزیع فراورده خام دامی ناسالم در سطح شهر کرمانشاه کرده بود.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=2927
  • 299 بازدید

برچسب ها