• امروز : پنج شنبه - ۹ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 1 - ذو الحجة - 1443
  • برابر با : Thursday - 30 June - 2022

کشف سرقت میلیاردی از دکل‌های مخابراتی کرمانشاه

  • کد خبر : 4653
  • ۱۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۴
کشف سرقت میلیاردی از دکل‌های مخابراتی کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز،سردار منوچهر امان اللهی فرمانده انتظامی استان گفت : به دنبال وقوع چند فقره سرقت از دکل‌های مخابراتی شهر کرمانشاه ، تیم مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان با استفاده از شگرد‌های پلیسی موفق به شناسایی سر دسته باند شده و وی را در مخفیگاهش دستگیر کردند. سردار منوچهر امان اللهی افزود […]

به گزارش پاتاق نیوز،سردار منوچهر امان اللهی فرمانده انتظامی استان گفت : به دنبال وقوع چند فقره سرقت از دکل‌های مخابراتی شهر کرمانشاه ، تیم مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان با استفاده از شگرد‌های پلیسی موفق به شناسایی سر دسته باند شده و وی را در مخفیگاهش دستگیر کردند.
سردار منوچهر امان اللهی افزود : فرد دستگیر شده در بازجویی‌های به انجام ۱۳ فقره سرقت از دکل‌های مخابراتی در شهر کرمانشاه با همدستی ۲ فرد دیگر اعتراف کرد .
رئیس پلیس استان کرمانشاه اضافه کرد : با راهنمایی متهم دستگیر شده ، مخفیگاه همدستان وی نیز شناسایی و در دو عملیات ضربتی نسبت به دستگیری دیگر متهمان سرقت از دکل‌های مخابراتی اقدام شد .
وی اضافه کرد : ۲ متهم دیگر پس از مواجهه حضوری با سردسته باند خود به سرقت از دکل‌های مخابراتی اعتراف و عنوان کردند که اموال سرقتی را به یک مالخر فروخته اند .
سردار امان اللهی با اشاره به دستگیری فرد مالخر از معرفی هر ۴ متهم به دستگاه قضائی جهت سیر مراحل قانونی و صدور احکام لازم خبر داد.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت : طبق نظر کارشناس حقوقی شرکت مخابرات ، ارزش اموال سرقتی به یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال می‌رسد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=4653
  • 509 بازدید

برچسب ها