• امروز : چهارشنبه - ۱۰ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 26 - ربيع ثاني - 1443
  • برابر با : Wednesday - 1 December - 2021

کشف محموله ۶۵ کیلوگرمی شیشه در کرمانشاه

  • کد خبر : 9357
  • ۱۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۴
کشف محموله ۶۵ کیلوگرمی شیشه در کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز، سردار علی اکبر جاویدان گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان پس از کسب اخباری مبنی بر فعالیت یک باند توزیع مواد مخدر و اینکه این باند قصد انتقال مقدار زیادی شیشه به کرمانشاه را دارند، رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار دادند.وی افزود: ماموران چند روزی فعالیت این […]

به گزارش پاتاق نیوز، سردار علی اکبر جاویدان گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان پس از کسب اخباری مبنی بر فعالیت یک باند توزیع مواد مخدر و اینکه این باند قصد انتقال مقدار زیادی شیشه به کرمانشاه را دارند، رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار دادند.
وی افزود: ماموران چند روزی فعالیت این باند را در استان‌های شرقی کشور زیر نظر داشتند تا اینکه اعضای آن بوسیله یک دستگاه خودروی سمند نسبت به انتقال محموله مورد نظر به کرمانشاه اقدام کردند.
فرمانده انتظامی استان خاطرنشان کرد: پس از مدتی تعقیب نامحسوس نیرو‌های پلیس مبارزه با مواد مخدر در ورودی شهر کرمانشاه نسبت به توقیف خودروی حامل مواد مخدر اقدام کردند.
سردار جاویدان اظهار داشت: در بازرسی از خودروی سمند توقیفی، ۶۵ کیلوگرم شیشه کشف و هر پنج عضو این باند که چهار نفر آقا و یک خانم بودند، دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: از ابتدای سال جاری تا به امروز بیش از ۲ تن و ۳۱۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان کشف شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۸ درصد رشد نشان می‌دهد.
وی همچنین از انهدام ۲۶ باند تهیه و توزیع مواد مخدر در این مدت خبر داد و گفت: در این رابطه ۶ هزار و ۱۳۵ نفر از قاچاقچیان، خرده فروشان، مشارکت کنندگان و حمل کنندگان مواد مخدر نیز دستگیر شده اند.
سردار جاویدان با اشاره به دستگیری ۲ هزار و ۵۴۲ معتاد در استان از ابتدای سال جاری تاکنون، اظهار داشت: به شرط فراهم بودن زیر ساخت‌ها و محل مناسب برای نگهداری این افراد، پلیس این توان را دارد ظرف مدت ۴۸ ساعت همه معتادان متجاهر را از سطح خیابان جمع آوری کند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=9357
  • 207 بازدید

برچسب ها