• امروز : پنج شنبه - ۲ اردیبهشت - ۱۴۰۰
  • برابر با : 11 - رمضان - 1442
  • برابر با : Thursday - 22 April - 2021

کشف و ضبط بیش از ۱۲ تن مواد غذایی غیربهداشتی در کرمانشاه

  • کد خبر : 7761
  • ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۴
کشف و ضبط بیش از ۱۲ تن مواد غذایی غیربهداشتی در کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز، امیر کرمی  اظهار داشت: نظارت‎های بهداشت محیطی بر فعالیت مراکز تهیه، توزیع و فروش موادغذایی و اماکن عمومی از جمله رستوران‎ها، کبابی‌ها و اغذیه فروشی‌ها، کارگاه‌های قنادی، نانوایی‌ها و سایرمراکز حساس موادغذایی و اماکن عمومی از ابتدای فصل تابستان نیز تشدید شده است. وی خاطرنشان کرد: تاکنون بیش از ۵۳۴۴۵ هزار مورد […]

به گزارش پاتاق نیوز، امیر کرمی  اظهار داشت: نظارت‎های بهداشت محیطی بر فعالیت مراکز تهیه، توزیع و فروش موادغذایی و اماکن عمومی از جمله رستوران‎ها، کبابی‌ها و اغذیه فروشی‌ها، کارگاه‌های قنادی، نانوایی‌ها و سایرمراکز حساس موادغذایی و اماکن عمومی از ابتدای فصل تابستان نیز تشدید شده است.

وی خاطرنشان کرد: تاکنون بیش از ۵۳۴۴۵ هزار مورد بازرسی از طریق بازرسان بهداشت محیط مراکز بهداشت و ۴۸۰ مورد گشت مشترک با ادارات ذیربط شامل مرکز بهداشت، تعزیرات حکومتی، بازرسی سازمان صمت، دامپزشکی و اتاق اصناف از مراکز و اماکن مذکور انجام شده و بیش از ۱۲ تن مواد غذایی غیرمجاز و غیربهداشتی  در فصل بهار ۱۳۹۸ توقیف و جمع آوری شده است.

‌مدیر گروه بهداشت محیط دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه  با اشاره به اینکه ۷۱۵ مورد اخطار بهداشتی صادر و ۹۴ واحد متخلف تعطیل و ۲۷۱ مورد شکایت مردمی نیز بررسی شده است عنوان کرد: این برنامه تا کنون بیش از ۴۸۶ مورد نمونه برداری موادغذایی و ۱۹۷۸۱مورد نیز سنجش کیفیت موادغذایی با تجهیزات پرتابل بازرسی انجام شده است.

کرمی با بیان اینکه مردم کرمانشاه شکایات بهداشتی خود را از طریق سامانه بهداشت ۱۹۰  به بازرسان بهداشت محیط اطلاع دهند تصریح کرد: چنانچه  مردم به مشکل بهداشتی در یکی از اماکن تهیه و توزیع مواد خوراکی و آشامیدنی برخورد کردند، این مشکل را حتماً با سامانه ۱۹۰ با کارشناسان بهداشت محیط در میان بگذارند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=7761
  • 209 بازدید

برچسب ها

مطالب مشابه