• امروز : جمعه - ۱۲ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 28 - ربيع ثاني - 1443
  • برابر با : Friday - 3 December - 2021
باند قاچاق سلاح جنگی به ایران منهدم شد؛

کشف «کلاشینکف طلا» در مرزهای کرمانشاه

  • کد خبر : 18242
  • ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۷:۵۱
کشف «کلاشینکف طلا» در مرزهای کرمانشاه
فرمانده مرزبانی استان کرمانشاه، از عملیات موفقیت‌آمیز مرزداران استان در جلوگیری از ورود محموله سلاح و مهمات قاچاق به داخل کشور و کشف و ضبط تعدادی سلاح جنگی و خشاب مربوط و انهدام این باند قاچاق سلاح و مهمات خبر داد.

به گزارش پاتاق نیوز، سردار کیاست سپهری اظهار داشت: مرزداران استان کرمانشاه در راستای دستور العمل‌‌های صادره از سلسله مراتب فرماندهی مبنی بر مبارزه با ورود محموله سلاح و مهمات قاچاق به داخل کشور موفق به تعدادی سلاح جنگی (کلاشینکف، کلت کمری و سیمینوف) از قاچاقچیان شدند.

وی با بیان این که مبارزه بی‌امان با قاچاقچیان سلاح و مهمات و برهم زنندگان امنیت داخلی کشور از اولویت‌های کار مرزبانی است، افزود: مرزداران خستگی‌ناپذیر این استان با استعانت از درگاه خداوند متعال و تحت زعامت  مقام معظم رهبری از هیچ کوششی در برقراری امنیت مرزهای این کشور اسلامی و مبارزه با قاچاق سلاح ومهمات فروگذار نخواهند کرد.

فرمانده مرزبانی استان کرمانشاه ضمن بیان این موضوع که ما همه سرباز ولایت هستیم و با توکل به خداوند متعال از مرزهای ایران اسلامی به خوبی حراست می کنیم، گفت: با تلاش‌های شبانه‌روزی مرزداران کشور عزیزمان، در انجام وظایف مرزداری و مرزبانی از جانمان هم دریغ نمی‌ کنیم و تا مرزداران کشور به‌عنوان مدافعان وطن در مرزها حضور دارند جایی برای اقدامات قانون‌گریزانه وجود ندارد.

«مرزداران استان کرمانشاه در جلوگیری از ورود محموله سلاح و مهمات قاچاق به داخل کشور موفق به کشف و ضبط تعدادی سلاح جنگی، کلاشینکف طلایی، خشاب مربوطه و انهدام این باند قاچاق سلاح و مهمات شدند».

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=18242
  • 82 بازدید