• امروز : چهارشنبه - ۱۰ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 26 - ربيع ثاني - 1443
  • برابر با : Wednesday - 1 December - 2021

کشف یک دستگاه بولدوزر سرقتی

  • کد خبر : 9566
  • ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۸:۰۰
کشف یک دستگاه بولدوزر سرقتی

به گزارش پاتاق نیوز، فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف یک دستگاه بولدوزر سرقتی در شهرستان اسلام آبادغرب خبر داد. سردار علی اکبر جاویدان گفت: پس از اطلاع پلیس از سرقت یک دستگاه بولدوزر متعلق به یکی از ادارات دولتی در روستا‌های دهستان منصوری، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت. او ادامه داد: پلیس در تحقیقات […]

به گزارش پاتاق نیوز، فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف یک دستگاه بولدوزر سرقتی در شهرستان اسلام آبادغرب خبر داد.

سردار علی اکبر جاویدان گفت: پس از اطلاع پلیس از سرقت یک دستگاه بولدوزر متعلق به یکی از ادارات دولتی در روستا‌های دهستان منصوری، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

او ادامه داد: پلیس در تحقیقات گسترده خود متوجه شد سرقت توسط یک باند ۳ نفره انجام شده که سردسته آن نیز کارگر همین اداره دولتی که بولدوزر متعلق به آن بوده، است.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه بیان کرد: مأموران در ادامه تحقیقات خود موفق به شناسایی سردسته باند سرقت که جوانی ۲۶ ساله بود شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی نسبت به دستگیری وی اقدام شد.

این مقام انتظامی  گفت: متهم دستگیر شده در بازجویی‌ها به سرقت بولدوزر که به نظر کارشناسان ارزش آن ۷۰ میلیارد ریال است، اعتراف و عنوان کرد که این کار را با همراهی و همدستی ۲ نفر دیگر انجام داده است.

سردار جاویدان گفت: در این راستا همچنین راننده تریلی نیز که اقدام به حمل بولدوزر کرده بود احضار و در بازجویی‌ها عنوان کرد از سرقتی بودن آن بی اطلاع و قرار بود که بولدوزر را به مناطق مرزی انتقال دهد، اما خودروی وی در سرابله ایلام دچار نقص فنی شده و از ادامه حرکت باز می‌ایستد.

او در پایان با اشاره به کشف بولدوزر سرقتی و معرفی سارق دستگیر شده به دستگاه قضائی، از تلاش برای پیدا کردن ۲ همدست دیگر وی خبر داد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=9566
  • 154 بازدید

برچسب ها