• امروز : چهارشنبه - ۱۰ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 26 - ربيع ثاني - 1443
  • برابر با : Wednesday - 1 December - 2021

کشف ۱۲ فقره سرقت در کرمانشاه/دستگیری ۲ سارق حرفه‌ای

  • کد خبر : 5535
  • ۰۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۷
کشف ۱۲ فقره سرقت در کرمانشاه/دستگیری ۲ سارق حرفه‌ای

به گزارش پاتاق نیوز به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “حسین براری” اظهار داشت: به دنبال وقوع چند فقره سرقت قطعات و وسایل داخل خودرو مأموران کلانتری ۱۸ سجادیه رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار دادند. وی افزود: مأموران کلانتری با انجام کارهای اطلاعاتی توانستند ۲ سارق حرفه‌ای را شناسایی و پس از […]

به گزارش پاتاق نیوز به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “حسین براری” اظهار داشت: به دنبال وقوع چند فقره سرقت قطعات و وسایل داخل خودرو مأموران کلانتری ۱۸ سجادیه رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: مأموران کلانتری با انجام کارهای اطلاعاتی توانستند ۲ سارق حرفه‌ای را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی در عملیاتی غافلگیرانه ان ها را دستگیر کنند.

سرهنگ براری گفت: متهمان در بازجویی‌های به عمل آمده به ۱۲ فقره سرقت قطعات و وسایل داخل خودرو اعتراف کردند.

رئیس پلیس شهرستان کرمانشاه همچنین از معرفی هر ۲ متهم دستگیر شده به دستگاه قضائی جهت سیر مراحل قانونی و صدور احکام لازم خبر داد.

کشف ۴۵۰ کیلو گرم ذغال قاچاق دراسلام آبادغرب

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان اسلام ابادغرب از کشف ۴۵۰ کیلو گرم ذغال قاچاق با تلاش مأموران پاسگاه انتظامی منصوری خبر داد.

سرهنگ “علیرضا پرندین” اظهار داشت: مأموران پاسگاه تنتظامی منصوری حین کنترل خودروهای عبوری، به یک دستگاه خودروی وانت نیسان که حامل مقدار زیادی ذغال چوب بود، مشکوک شده و ان را متوقف کردند.

وی ادامه داد: در بازرسی از این خوردو، ۴۵۰ کیلو گرم ذغال قاچاق که طبق نظر کارشناسان ارزش آن به ۲۰ میلیون ریال می‌رسید، کشف شد.

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان اسلام آبادغرب همچنین از دستگیری راننده خودرو و معرفی آنها به دستگاه قضائی جهت سیر مراحل قانونی و صدور حکم لازم خبر داد.

وی در پایان گفت: مبارزه با کالای قاچاق از جمله مأموریت‌های مهم پلیس اسلام آبادغرب است که همواره دنبال می‌شود.

کشف بیش از یک کیلوگرم مواد مخدر در پاوه

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان پاوه از کشف یک کیلو و ۵۰ گرم تریاک و ۱۱۰ گرم حشیش با تلاش مأموران پلیس خبر داد.

سرهنگ “فضل اله پرنو” اظهار داشت: پس از اطلاع پلیس مبنی بر فعالیت شخصی در کار توزیع مواد مخدر، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: پلیس پاوه با انجام کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی توزیع کننده مواد مخدر شده و در عملیاتی ضربتی وی را دستگیر و خودرویش را توقیف کردند.

سرهنگ پرنو یادآور شد: در بازرسی از خودروی متهم، یک گیلو و ۵۰ گرم تریاک و ۱۱۰ گرم حشیش کشف شد.

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان پاوه همچنین از معرفی متهم دستگیر شده به دستگاه قضائی جهت سیر مراحل قانونی و صدور احکام لازم خبر داد.

مشاوره رایگان پلیس کرمانشاه به میهمان نوروزی

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از ارائه مشاوره رایگان پلیس به مهمانان و مسافران نوروزی به منظور ارتقا سطح سلامت خانواده و افزایش امنیت عمومی خبر داد.

سرهنگ “حسین براری” اظهار داشت: نوروز امسال، ارائه آموزش‌های لازم و مشاوره رایگان به مسافران نوروزی در راستای مقابله با سرقت و حفظ امنیت خانواده در دستور کار انتظامی شهرستان کرمانشاه قرار گرفته است.

وی افزود: در این راستا تمامی کلانتری‌ها و ایستگاه‌های پلیس در سطح شهر به ویژه در محل‌های تجمع گردشگران، به مسافران نوروزی مشاوره رایگان ارائه و هشدارهای پلیسی را به آنان یادآوری می‌کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه افزود: همچنین در راستای اجرای طرح آموزش همگانی بروشورها و مجلات آموزشی پلیس در این ایام به صورت رایگان در بین میهمان نوروزی و شهروندان توزیع می‌شود.

سرهنگ براری حضور مشاوران کلانتری‌ها در محل‌های اسکان مسافران نوروزی و ارائه خدمات آموزشی و مشاوره‌ای به آنان را نیز از دیگر خدمات پلیس عنوان کرد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=5535
  • 329 بازدید

برچسب ها