• امروز : دوشنبه - ۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 28 - ذو القعدة - 1443
  • برابر با : Monday - 27 June - 2022

کشف ۲۱۱ کیلوگرم تریاک در کرمانشاه

  • کد خبر : 5788
  • ۱۸ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۷
کشف ۲۱۱ کیلوگرم تریاک در کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز، سردار منوچهر امان اللهی اظهار داشت: پس از اطلاع ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان مبنی بر اینکه ۲ باند سازمان یافته، قصد انتقال مقدار زیادی مواد مخدر به کرمانشاه را دارند، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت. وی افزود: ماموران پلیس با انجام کار‌های اطلاعاتی و استفاده از […]

به گزارش پاتاق نیوز، سردار منوچهر امان اللهی اظهار داشت: پس از اطلاع ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان مبنی بر اینکه ۲ باند سازمان یافته، قصد انتقال مقدار زیادی مواد مخدر به کرمانشاه را دارند، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.
وی افزود: ماموران پلیس با انجام کار‌های اطلاعاتی و استفاده از شگرد‌های پلیسی، موفق به ردیابی مسیر تردد خودروی قاچاقچیان مواد مخدر شده و پس از مدتی تعقیب به صورت نامحسوس، در فرصتی مناسب نسبت به توقیف آن‌ها اقدام کردند.
فرمانده انتظامی استان گفت: در بازرسی از ۶ دستگاه خودروی قاچاقچیان مجموعا ۲۱۱ کیلوگرم ماده مخدر از نوع تریاک کشف و ۷ نفر نیز در این رابطه دستگیر شدند.
دستگیری ۸۰۰ نفر از عوامل مرتبط با مواد مخدر
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه همچنین اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۸۰۰ نفر از عوامل مرتبط با مواد مخدر در سطح استان دستگیر و جمع آوری شده اند.
سردار امان اللهی با بیان اینکه ۵۰۰ نفر این افراد را معتادان متجاهر تشکیل می‌دهند، افزود: ۳۰۰ نفر نیز قاچاقچیان و خرده فروشان مواد مخدر بوده اند که به ترتیب تحویل کمپ‌های ترک اعتیاد و دستگاه قضائی شده اند.
وی پاکسازی نقاط آلوده و برخورد جدی با توزیع کنندگان و خرده فروشان مواد مخدر را از اولویت‌های کاری پلیس کرمانشاه در سال جاری عنوان کرد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=5788
  • 247 بازدید

برچسب ها