• امروز : چهارشنبه - ۵ آبان - ۱۴۰۰
  • برابر با : 21 - ربيع أول - 1443
  • برابر با : Wednesday - 27 October - 2021

کشف ۷۵۴ فقره سرقت در کرمانشاه

  • کد خبر : 3640
  • ۰۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۳
کشف ۷۵۴ فقره سرقت در کرمانشاه

به گزارش” پاتاق نیوز “سرهنگ علیرضا مرزبانی با بیان اینکه کشف این مقدار سرقت و دستگیری سارقان در قالب طرح‌های ارتقاء امنیت اجتماعی صورت گرفته، اظهار داشت: بیشترین کشفیات مربوط به قطعات خودرو با ۲۰۴ فقره، وسایل داخل خودرو با ۱۳۷ فقره و خودرو با ۱۴۷ فقره بوده است. وی افزود: همچنین در یک ماه […]

به گزارش” پاتاق نیوز “سرهنگ علیرضا مرزبانی با بیان اینکه کشف این مقدار سرقت و دستگیری سارقان در قالب طرح‌های ارتقاء امنیت اجتماعی صورت گرفته، اظهار داشت: بیشترین کشفیات مربوط به قطعات خودرو با ۲۰۴ فقره، وسایل داخل خودرو با ۱۳۷ فقره و خودرو با ۱۴۷ فقره بوده است.
وی افزود: همچنین در یک ماه گذشته ماموران انتظامی شهرستان موفق شدند تعداد ۷۹۴ دستگاه خودرو و موتورسیکلت فاقد پلاک و مدارک را توقیف و به پارکینگ منتقل کنند.
جانشین فرمانده انتظامی استان خاطرنشان کرد: ماموران انتظامی شهرستان کرمانشاه در راستای طرح مبارزه با معتادان متجاهر و قاچاقچیان موادمخدر در آبان ماه موفق شدند ۳۹۶ نفر معتاد و مواد فروش را دستگیر کنند.
سرهنگ مرزبانی یادآور شد: کشف بیش از چهار کیلوگرم انواع موادمخدر و بیش از ۵ هزار انواع قرص روانگردان از دیگر کشفیات پلیس در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی بوده است.
وی گفت: ماموران پلیس شهرستان کرمانشاه در راستای مبارزه با کالای قاچاق و احتکاری نیز موفق شدند ۵۰ نفر قاچاقچی را دستگیر و از آن‌ها تعداد بیش از ۳۹ هزار قطعه لوازم جانبی موبایل، ۳۱ تن کود شیمیایی احتکارشده، بیش از ۳۹۱ هزار نخ سیگار و بیش از ۲ تن برنج قاچاق کشف کنند.
جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه همچنین از دستگیری ۳۵ نفر از ارازل و اوباش که برای شهروندان ایجاد مزاحمت کرده بودند خبر داد و افزود: با توجه به رضایت شهروندان از اجرای طرح‌های ارتقاء امنیت اجتماعی، انجام مستمر این گونه طرح‌ها در دستور کار پلیس قرار دارد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=3640
  • 326 بازدید

برچسب ها