• امروز : پنج شنبه - ۲۵ شهریور - ۱۴۰۰
  • برابر با : 9 - صفر - 1443
  • برابر با : Thursday - 16 September - 2021

کشف ۸۲۱ کیلوگرم مواد مخدر

  • کد خبر : 3764
  • ۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۷
کشف ۸۲۱ کیلوگرم مواد مخدر

به گزارش” پاتاق نیوز “  سردار منوچهر امان اللهی گفت : پس از کسب اطلاع پلیس مبارزه با مواد مخدر کرمانشاه از فعالیت یک باند تهیه و توزیع مواد مخدر ، اعضای آن پس از ماه‌ها اقدامات اطلاعاتی شناسایی شدند .   وی با بیان اینکه اعضای این باند در سطح منطقه‌ای فعالیت گسترده‌ای داشتند افزود […]

به گزارش” پاتاق نیوز “  سردار منوچهر امان اللهی گفت : پس از کسب اطلاع پلیس مبارزه با مواد مخدر کرمانشاه از فعالیت یک باند تهیه و توزیع مواد مخدر ، اعضای آن پس از ماه‌ها اقدامات اطلاعاتی شناسایی شدند .  
وی با بیان اینکه اعضای این باند در سطح منطقه‌ای فعالیت گسترده‌ای داشتند افزود : در آخرین ردیابی انجام شده مشخص شد اعضای این باند قصد انتقال مقدار زیادی مواد مخدر از یکی از استان‌های جنوب شرقی به مرکز کشور را دارند .
فرمانده انتظامی استان اضافه کرد : پس از حرکت این باند جهت جابجایی مواد مخدر ، سه گروه از ماموران اداره عملیات ویژه به محور‌های مواصلاتی اعزام و هماهنگی‌های لازم با پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی غرب تهران جهت توقیف این محموله انجام شد.
سردار امان اللهی افزود : پس از تعقیب و مراقبت نامحسوس از خودروی حامل مواد مخدر ، خودروی اسکورت قاچاقچیان و همچنین خودروی تحویل گیرنده مواد مخدر در فرصتی مناسب نسبت به توقیف هر سه خودرو اقدام شد و در بازرسی دقیق ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر از کامیون قاچاقچیان ، ۸۲۱ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک که به شکل بسیار ماهرانه‌ای جاسازی شده بود کشف شد.
وی با بیان اینکه ۶ نفر از عوامل تهیه و توزیع این باند دستگیر شدند افزود : تمام کار‌های مراقبتی و کنترل مسیر رفت و آمد قاچاقچیان توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان انجام شد.
فرمانده انتظامی استان  گفت : مواد کشف شده به پلیس مبارزه با مواد مخدر استان تهران تحویل شده است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=3764
  • 431 بازدید

برچسب ها